Prāmji uz Japānu

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Japāna prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Japānu no Dienvidkorejas un Krievijas, starp Japānas salām, kā arī laikā pati Japānā, uz ostām un Tokijā, Tokushima un Kitakyushu no. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz vai Japānā. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Japānas prāmi

  rezervēšanas prāmi uz, no vai Japānas teritorijā nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Japānu

  Japāna ir arhipelāgs 6,852 salu. Četras lielākās salas ir Honsh ū ;, Hokkaid ō ;, Ky ū sh ū un Sikoku tie aptver aptuveni deviņdesmit septītā procentus zemes platības.

  Viens no galvenajiem objektiem ceļo visā Japānā mēģina vietējos ēdienus un tradicionālo japāņu ēdienu.

  Daži no Japānas visvairāk treasured seno būvju un ēku, ir tās svētnīcām un tempļi. Izkaisīti visā valstī, svētnīcām un tempļi atspoguļo patieso japāņu kultūru un kultūras mantojumu.

  Ja jums patīk snovbords, snorkelēšana, pārgājieni vai jebkuru āra aktivitātes, Japāna var sniegt to. Hit up nogāzes Nagano (1998 Ziemas Olimpiskās spēles), vai baudīt baltās smiltis un saulains pludmalēm Okinavā.

  Japāna Travel Guide

  Japāna ir arhipelāgs 6,852 islands.The četras lielākās salas ir Honsh ū ;, Hokkaid ō ;, Ky ū sh ū un Sikoku, tie aptver vairāk nekā 97 procenti no kopējās zemes platības valstī.

  Japāna vērtību saviem kultivēto tradīcijas un praksi, cik vien tas augstu saziņā ar mūsdienu pasauli. Vai tās vēsturi un reliģiju, Japānas muitas joprojām plaši praktizē līdz šai dienai. Apmeklējums ir svētnīca, templis, vai pils sniegtu fantastisku ieskatu Japānas daudzveidīgajā vēsturē.

  Ja jums patīk piedzīvojumu, Japāna piedāvā Pārgājieni, Snorkling, sniega iekāpšanas un visu veidu āra aktivitātēm.


  Ceļošana Japānā

  Japāna piedāvā vienu no labākajām transporta sistēmu pasaulē, un iegūt ap parasti ir brīze ar vilcienu pagaidām populārākais variants. Kaut arī apceļojot Japānu ir dārga, salīdzinot ar citām Āzijas valstīm, ir dažādas caurlaižu, ko var izmantot, lai ceļot lētāk.


  Atteikties no vilcieniem un autobusiem, ir, protams, iespēja izmantot taksometru pakalpojumus, vai, ja esat biker, Japāna ir daudz lieliskas iespējas, velosipēdu noma ir pieejama visā valstī, īpaši pie populāri maršruti.

  Lietas, kas redzēt Japānā

  Japānā ir daudz ko piedāvāt no senajām ēkām līdz mūsdienu mākslas darbiem. Senās pilis var apmeklēt, daži no tiem ir rekonstruēts to sākotnējā stāvoklī. Japāna ir slavena arī ar saviem dārziem, ar savu unikālo estētiku un skaistu ainavu.

  Garīgie un II pasaules kara vietas ir arī vērts izpētīt. Trīs must apmeklējuma vietas Otrā pasaules kara mīļotāji ir Hirosimas, Nagasaki, un galvaspilsēta Okinawa, Naha.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Japānu ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!