Isle of Man Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Menas salu prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Biļešu prāmi uz Isle of Man ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.


Vairāk par Menas

Menas sala britu kronis atkarība, lai gan ir savaldīgs.

Menas sala ir mājvieta aptuveni 80000 cilvēku, no kuriem lielākā daļa dzīvo galvenajās pilsētās Douglas un Ramsey.

Pasaulslavenais TT sacensības notiek uz salas katru gadu jūnijā, un ir ideāls veids, kā pieredze juridisko aizraujošs ātrgaitas ātrumsacīkstes.

Tomēr, ja jūs vēlaties vairāk nosvērts tempu dzīvi, sala ir liels klāsts takas labprāt pārgājieniem. Sala ir slavena ar savām dabas ainavas un vasaras, pavasara un rudens ir visas liels laiki dabas mīļotājiem apmeklēt salu.

Protams, ņemot savu automašīnu uz Isle of Man sniedz jums brīvību izpētīt salu jūsu atpūtai. Jūs tiešām var padarīt svētku savu tiešsaistes prāmi uz Isle of Man.

  Isle of Man, ceļojumi, atpūta

  Iepazīstiet viesmīlīgo un quirky raksturu Manx dzīves ceļojums uz Isle of Man. Tur ir kaut pārsūdzēt ikvienam, vai jūs esat pēc tvaika vilcieniem, laivas, gleznainu ostu vai iespējām pārgājienu.

  Menas sala ir maza sala vidū Īrijas jūrā. Lai gan Lielbritānijas valdība pārrauga tās aizsardzības un ārlietu, tas ir visu citu sajūtu un mērķiem, neatkarīga valsts. Tas piešķir Sala unikālu neatkarības izjūtu.

  isle of man manx dzelzceļš
  Manx Dzelzceļš ir pievilkšanas gan par jauniešiem un jauniešu pie sirds.


  Ceļošanai Menas sala

  protams, tas ir pilnīgi iespējams, jūs vēlaties izmantot savu auto uz Isle of Man. Ir labi ceļi, braukšanas likums ir diezgan līdzīgs AK (lai gan ar šauriem ceļiem un nav ātruma ierobežojumu, tas ir vērts nedaudz vairāk rūpēties nekā parasti), un ir daudz automašīnu nomas uzņēmumi, uz salas.

  Tomēr, ja jums ir sala ar šādu radošu klāstu transporta veidiem kā Menas šķiet mazliet muļķīgi, ir iestrēdzis automašīnu. Neatkarīgi no labas autobusu pakalpojumu, kas darbojas bieži visā salā, Menas sala ir vilciena mīļāko paradīze.

  Menas sala ir vilciena mīļāko paradīze

  Man dzelzceļa sala ir šaursliežu tvaika dzelzceļš, kas darbojas visā salas dienvidos, sākot ar galvaspilsēta Douglas. Tikmēr Manx Electric Dzelzceļa darbojas uz ziemeļiem no salas un izmanto vēsturiskos tramcars daudzi no kuriem datējami ar 1890. Pēdējās saites ar zirgu novilkta tramvaja saiti gar jūras priekšā Douglas vasaras mēnešos, lai gan attālums ir viegli staigāt un ir vairāk tūristu piesaistes nekā nopietnu metodi transportu. Visbeidzot, ir Snaefell kalnu dzelzceļš, kas savieno ar Manx Electric Dzelzceļa un nodod apmeklētājus līdz augšpusē Menas salā augstāko virsotni.


  Ko darīt uz Menas

  Pasaulslavenais TT sacensības notiek uz salas katru gadu jūnijā, un ir ideāls veids, kā pieredze juridisko aizraujošs augstu ātrums autosporta. Tomēr, ja jūs vēlaties vairāk nosvērts tempu dzīvi, sala ir liels klāsts takas labprāt pārgājieniem. Lieliska diena, kas varētu būt, lai saņemtu vilcienu uz kaut mājas lapā un pēc tam pārgājienā uz pāris stundām, pirms tuvojas vilciens atpakaļ beigās, dienā.

  Ir arī dažas vēsturiskas vietas interešu, tai skaitā pasaulē lielāko waterwheel, kas sākotnēji tika celta 19.gadsimtā smelt ūdeni no kalniem, lai sekmētu ieguvi. Divi alus uz salas ir labi vērts apmeklēt, ar salas slaveno Tīrība likums dod unikālu garšu.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Menas ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!