Prāmji uz Indonēziju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Indonēzija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Salīdziniet prāmjiem un Indonēzijā šādos maršrutos:

 • Bali uz Gili Air
 • Bali uz Gili Trawangan
 • Bali uz Lombokas
 • Bali Nusa Lembongan
 • Gili Air uz Bali
 • Gili Trawangan uz Bali
 • Lombokas uz Bali
 • Nusa Lembongan Bali
 • Singapore Harbourfront uz Batam (Riau salas)
 • Singapore Harbourfront līdz Sekupang (Batam Island)
 • Singapore Harbourfront uz Waterfront ( Riau salas)
 • Tanaheraha uz Bandar BentanTelani
 • Tanaheraha uz Tanjung Pinang

Rezervācijas prāmi vai uz Indonēziju ir vienkārša, viegli un droša ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Indonēzija prāmi

  rezervēt prāmi uz vai no Indonēzijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  vairāk par Indonēzija

  Indonēzija ir arhipelāgs, kas satur 17,508 saliņas. Neskatoties uz to blīvi apdzīvota valsts, Indonēzija ir plašas teritorijas tuksnesī, kas ir mājvieta daudzām dzīvnieku, tostarp kritiski apdraudētām sugām. Tas palīdz padarīt Indonēzija otra visvairāk bioloģisko valsts pasaulē.

  Indonēzija ir fantastiska vieta, kur doties meklējumos aizraujošas aktivitātes. Protams, kā grupas salām Klusajā okeānā, niršana, snorkelēšana un sērfošanu ir obligāta. Uz zemes, pārgājieni un pārgājieni ir populāras aktivitātes un lielisks veids, kā iepazīt valsti.

  Prom no aizraujošas aktivitātes jūs varat atpūsties un baudīt kādu no vietējo virtuvi. Indonēzija aizņem ietekmēm no Ķīnas, Indijas un Eiropā nosaukt dažas vietas, radot unikālu stilu pārtiku, kas ir jātiesā.

  Indonēzija Travel Guide

  Indonēzija ir valsts gaida jāizpēta, ar savvaļas dzīvniekiem un dabas ainavu, ka jums nebūs redzēt nekur citur.

  Indonēzija ir arhipelāgs, kas sastāv no vairāk nekā 17000 salām, un pieredze jums ir ļoti daudz kas ir atkarīgs no salas jūs apmeklējat. Katra sala ir savi quirks un tradīcijas.

  Tas ir teikts par daudz galamērķiem, bet tur tiešām ir kaut ikvienam Singapūrā

  Ceļošana Singapūrā

  Autobusu ceļojumi ir labākais veids, kā iegūt pāri zemei. Ja Jums ir interese par salu lēciena, tad ir regulāri vietējie prāmji ceļo starp lielākajām apdzīvotajām salām. Diemžēl tie šobrīd nav pieejams pasūtīt pie AFerry, tomēr jūs varat iegādāties biļetes uz dienas.


  Lietas, kas redzēt Indonēzijā

  Ar daudz Indonēzijas kreisi neskarta, tā sniedz iespēju nirt tālu pagātnē.

  Indonēzija ir mājvieta apdraudētām dzīvnieku, piemēram, Sumatras orangutans un Komodo Dragon. Tas dod valstij bagātīgu bioloģisko daudzveidību, kas ir retums šajā vecumā. Konservēta ainavas ir vērts izpētīt, izmantojot vai nu pārgājienu vai pārgājieniem.

  Sēdes pa ekvatoru, jums būtu tiesības sagaidīt kādu karstā laika. Tas, kā arī fakts, ka Indonēzija ir surronded ar Klusā okeāna padara jūras aktivitātes ļoti populārs ar vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem. Niršana, snorkelēšana un sērfošanu ir tikai daži no piedzīvojumiem, jūs varat būt Indonēzijā.

  Indonēzija ir divas sezonas - mitras un sausas. Sausā sezona ir labākais laiks, lai dotos uz atpūtniekiem, un tas krīt no maija līdz septembrim. Mitrā sezona ir vislabāk izvairīties, jo dažās salās lietus var ietilpst nepārtraukti dienām, izraisa problēmas transportam.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Indonēziju ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!