Prāmji uz Ungāriju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kā valsts, kurai nav izejas, jūs nedrīkstat gaidīt Ungārija iezīme par AFerry. Tomēr, jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus Ungāriju no Austrijas ar Mahart Passnave, buru Donavas upes. Mahart Passnave darbojas ātrgaitas zemūdens spārniem kuģiem nokļūt no Vīnes uz Budapeštu ātri un ar nepārspējamu komforta līmeni uz kuģa.

  Kā rezervēt prāmi uz Ungāriju

  Biļešu prāmi uz vai no Ungārijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu pie lapas augšpusē. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz Saņemt cenu .


  Vairāk par Ungāriju

  Ungārija ir unikāla valsts, ka tai ir ļoti maz līdzības ar kaimiņvalstīm. Ņemot pārdzīvojuši iebrukumu no osmaņu, mongoļi un austriešiem, tā ir saglabājusi savu identitāti - jo īpaši lingvistiski.

  Ungārija spēlē uzņēmējas uz daudziem UNESCO Pasaules mantojuma, tai skaitā otrā lielākā siltuma ezers pasaulē, ezera Hévíz. Ir vairāk nekā 150 pirtis Ungārijā, no kuriem daži datējami ar romiešu laikiem.

  Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjus tieši uz Budapeštu, plaši uzskatīta par vienu no Eiropas skaistākajām pilsētām. Šeit jūs atradīsiet aizraujošu muzeji, plaša viduslaiku pils rajona un jaunības naktsdzīve.

  Ungārija ceļvedis

  Ungārijas pasaules slaveno ezeri, skaistas mazos ciematos un patiesi apdullināšanas arhitektūra padara daudzveidīga valsts, lai apmeklētu, bet ne viens, lai garām, ja jūs atrodaties Centrāleiropā .

  Maza izmēra, Ungārijā noteikti iepakojumos perforators, kad runa ir par UNESCO Pasaules mantojuma, ar daudzām jomām sporta noejošs statusu. Otrs lielākais siltuma ezers pasaulē un lielākais ezers Centrāleiropā abas var atrast Ungārijā, kā arī lielākais dabas pļavas Eiropā.

  Ir daudz ikonu ēkas Ungārijā, jo īpaši Ungārijas Parlamenta ēka Budapeštā. Reliģiskās ēkas, tostarp dažas no lielākajām baznīcām, abbeys un sinagogu veikt Ungārijai skaista vieta, lai apmeklētu, ja Jums ir interese par arhitektūru un vēsturi.

  Ungāri lepojas ar savu virtuvi, kas galvenokārt sastāv no pikantiem ēdieniem, bet tie nav "karsti", pēc pasaules standartiem. Valsts spice Ungārijā papriku, kas iet uz valsts ēdienu, kas, protams, gulašs. Gaļa ir populārs, jo cūkgaļa, liellopu un brieža gaļa.


  Ceļojumu Ungārijā

  Mahart Passnave darbojas vairākas iekšzemes maršrutos Ungārijā starpniecību Donavas upes, ieskaitot Szentendre, Višegradas un Esztergom. Vietējie ceļi pašlaik nav pieejama pasūtīt caur AFerry.

  ceļu tīkls Ungārijā ir strauji augošs, nodrošinot ērtu piekļuvi galvenajiem Ungārijas pilsētām un arī kaimiņvalstīm Austrijas un Slovākijas.

  Visā Budapeštā, jūs atradīsiet norādēm uz Metro , pazemes dzelzceļa pakalpojumu. Šis ir viens no labākajiem veidiem, lai tūristi, lai saņemtu apkārt kā galvenās atrakcijas visiem ir metro stacijas tuvumā.


  Things to redzēt

  Budapest ir sadalīts divās galvenajās jomās, Buda un Pest. Buda jūs varat izpētīt bruģētas ielas un baudīt skatu uz Donavu, un skatīties Mahart Passnave laivām kruīzs pa. Kaitēkļu, jums tiks apdullināti pie bijību Ungārijas parlamenta ēka, un uzzināt par ungāru kultūru Ungārijas Nacionālais muzejs.

  Ir vairāk nekā 100 termālie avoti Budapest, slavenākajiem ir Gellért Baths, kas sākotnēji durvis vēra 1918. spa ir rotātas ar oriģinālām jūgendstila mēbelēm, mākslas mozaīkām, vitrāžām un aizraujošām skulptūras.

  Hévíz siltuma ezers ir pazīstama kā "strūklaka dzīves". Ārstnieciskās īpašības ezera piesaista daudz apmeklētāju katru gadu. Tas ir ne tikai silts, gandrīz masāžas sajūta ezera, bet miers, ko apkārtējās koki un puķes. Papildu spa procedūras ir pieejamas arī Hévíz, ieskaitot dubļu iepakojumos un masāžas.

  Par Aggtelek alas atrodas ziemeļaustrumos Ungārijā netālu no Slovākijas robežas. Ir vairāk nekā 260 alas, kas veidojas pirms vairāk nekā 200 miljoniem gadu. Tie ir daļa no Aggtelek National Park, kas satur arī Háromhegyi Palos baznīca un klosteris drupas. Alas nopelnījis UNESCO Pasaules mantojuma vietas statusu, 1995. gadā