Prāmji uz Hondurasa

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Hondurasa prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Labākās cenas jūsu prāmi no La Ceiba uz Roatan Hondurasa ir pie AFerry.es. Zemāk jūs varat redzēt laika grafikus un cenas operatoram Roatan Island Ferry. Uzklikšķiniet maršrutā, kas jūs interesē, lai redzētu stundas izlidošanas detalizēti. Ja redzat cenu jums patīk šajā lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz pogas Saņemt cenu. Jūs varat arī izmantot mūsu viegli izmantot meklētājprogrammu iepriekš. Rezervējiet savu biļeti uz skaistās salas Roatan viegli un droši AFerry.

  Par Hondurasa

  No lielās dabas skaistumu un aizraujošu Maiju un Azteca mantojums, Hondurasas Republiku, kas atrodas Centrālamerikā, ir valsts vērts apmeklēt.

  ģeogrāfija valsts ir diezgan izturīgs, ar kalnu grēdas, līdzenumu un dziļas ielejas, ideāls piedzīvojumu tūrismu. Bet, ja tas, ko jūs vēlaties, ir atpūsties un uzsūktu saules, ziemeļu un austrumu piekrastē pelde Karību jūrā, nodrošinot brīnišķīgi baltu smilšu pludmales un tirkīza ūdeņi. Lielā bioloģiskās daudzveidības Šo ūdeņu priecēs niršanas entuziastu.

  Klimats ir tropu ar bagātīgi nokrišņi un siltas temperatūras visu gadu, sākot no 17 ° C minimumu uz maksimumu no 38 ° C, vasaras mēnešos.

  Tegusigalpa, valsts galvaspilsētu, ir skaidri piemēri koloniālās arhitektūras un piedāvā interesantus muzejus, katedrāles un restorāni, kas piedāvā tradicionālos ēdienus. Tam seko nozīme ar San Pedro Sula, ko sauc par rūpniecisko galvaspilsētu valstī, jo tās daudzās nozarēs. La Ceiba, kas atrodas Karību jūras krastā ir vēl viena nozīmīga pilsēta, kas slavena ar savu Carnival, turklāt ir vārti uz Bay Islands, no kurienes prāmis atstāj uz salas Roatan.

  Hondurasa Travel Guide

  Hondurasa piedāvā aizraujošu pieredzi, piemēram, eko tūrisma un piedzīvojumu sporta, no niršana, raftings un pārgājieni neskartās vietās, kas necieš no pārmērīgas tūrismu.

  Viens no visvairāk simbolisku vietām apmeklēt Hondurasā ir Copan, pilsēta, kas ir mājvieta Mayan drupas iepazīšanās atpakaļ no vairāk nekā pirms 1300 gadiem, kad šī civilizācija uzplauka šajā jomā.

  Ja jūs meklējat to, kas ir atpūsties ūdeņos Karību jūras līča salu arhipelāgs ir tava vieta, kur būt. Atrodas Karību piekrastē Hondurasa, tas veido trīs salas lielāka izmēra, Utila, Roatan un Guanaja, trīs nelielas salas un vairāk nekā 60 cays.

  Šīs salas tika atklāti ar Christopher Columbus par viņa pēdējā ceļojumā uz kontinentu 1502. Viņi palika kundzību Spānijas un angļu karaļvalstis, kamēr tā atdeva kontroli salām uz Hondurasas Republikas 1859..

  tūrisma nozare ir ļoti attīstīta lielāka salas Pateicoties tās priviliģētā ģeogrāfiju un atrašanās vietu. Angļu valoda ir plaši runā, tāpat kā spāņu

  Katram sala ir dažādas nianses, lai gan tie ir kopīgs galvenā atrakcija. Niršanas. No Karību jūras ūdeņi, ir slavena ar savu tirkīza krāsā un tās lielu bioloģisko daudzveidību. Bez tam, šeit ir Barjerrifs no Bay Islands, padarot šo arhipelāgs labāko niršanas vietu Centrālamerikā. Protams pēc dažām dienām salās apmeklētāji atrast grūti atstāt!


  Vai paskatīties uz zemāk grafikus un noklikšķiniet uz jebkuru maršrutu grafiks, lai redzētu to sīkāk. Arī jūs varat izmantot mūsu veidlapu augšpusē, lai pārbaudītu jebkādu cenu.