Prāmji uz Fuerteventura

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējot prāmis Fuerteventura ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Fuerteventura prāmi

  Biļešu Fuerteventura prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Fuerteventura

  Fuerteventura ir viena no Kanāriju salām atrada tikai pie Āfrikas krastiem. Tā ir skaista laika visu gadu, reti iet zem 20 grādiem pēc Celsija. No atlases ūdens sporta un skaistas pludmales, muzejus un ekskursijas par salu un tās kultūru, tur ir kaut kas, lai ikviens varētu baudīt.

  Fuerteventura Travel Guide

  Par Fuerteventura

  Fuerteventura ir otra lielākā sala Kanāriju arhipelāgā pēc Tenerifes, kas ir lielākā daļa no tā pagarināšanu klints dabas un reti veģetācija. Laika apstākļi parasti ir labi, jo tā atrodas tuvu saulgriežu, temperatūra svārstās no 17 ° C, janvārī un 25 ° C augustā. Šis klimata tips, līdzīgi ka Floridas štata par to, kas atrodas uz tā paša platuma, un tās 47 jūdžu attālumā no skaista balta, zelta un melno smilšu pludmales, padara šīs salas ir lieliska vieta, lai tūrismam. Tā laika zona ir tāda pati kā Lielbritānijā.


  Lietas, kas darīt

  Ūdens sporta veidi ir ļoti populāri Fuerteventura, katru gadu simtiem sērfot, vindsērfingu, Kitesurf un Niršana entuziasti baudīt fantastiskus ūdeņus ap salu. Pēdējo gadu laikā sala ir izvietots dažas PWA vasaras sacensībās.


  Things to redzēt

  Papildus apdullināšanu pludmales un ūdens sporta veidiem, Fuerteventura piedāvā interesantas kultūras un izklaides iespējas, lai tās apmeklētājiem, piemēram, arheoloģijas un etnogrāfijas muzeju Betancuria, kur jūs varētu izpētīt aborigēnu kultūru salas, vai La Alcogida Eco muzejs, kas piedāvā interesantu ieskatu salas pagātni gan atpūtas lauku dzīvi un tā amatniecību.

  sala ir arī golfa laukums, zooloģiskajā dārzā, ūdens parku un jūras ekskursijas.


  Ceļošana uz Fuerteventuru

  sala ir savstarpēji ar pārējo salu, kā arī savienots ar kontinentālo Spānijas ostas Kadisas. Galvenās salas ostas ir Corralejo, Puerto del Rosario un Morro Jable.

  picture perfect pludmales
  Izbaudiet attēlu perfektu pludmales