Prāmji uz Elba

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Elba prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervējot prāmis Elba ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Elba prāmi

  Biļešu prāmi uz vai no Elbas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  vairāk par Elba

  Elba sala Toskānas arhipelāga ir pazīstams kā pērle Toskānā. Elba var viegli nokļūt ar prāmi no Itālijas kontinentālo daļu.

  Elba sala ir viss, jūs varat pieprasīt uz perfektu brīvdienu, jūras, skaistas smilšainas pludmales, eksotiskā lauku ar kastaņu mežiem un rādītājiem arheoloģisko dārgumiem.

  Kad esat uzņēmis savu laiku pētot izsmalcinātu dabas ainavas un atviegloti uz saulainās pludmales, jūs varat pastaigāties atpakaļ vēsturē Elba, vislabāk pazīstams kā vietā Napolean s trimdā. Salas vēsture faktiski aizsākās pirms romiešu laikiem; pierādījumi, kuru var atrast salas arheoloģijas muzejs Portoferrario.

  Elba piedāvā fantastisku naktsdzīvi apvienojumā ar lielisku izmitināšanas iespējām un, protams, nepārspējamu laika, tad kāpēc ne rezervēt prāmi uz Portoferrario tagad ar AFerry un ceram uz fantastisku brīvdienu.

  Elba Travel Guide

  Elba ir maza sala, kas lepojas ar tās apkārtnes ūdeņos. Ar aktivitātes, piemēram, makšķerēšana, niršana ar akvalangu un sērfošanu, jūs arī varat izbaudīt skaistas tirkīza ūdeņi Elba var piedāvāt. Alternatīvi jūs varat pavadīt savu laiku iekšzemes atpūsties uz pludmali, vai pārgājienu kalnos.

  Pazīstams kā pērle Toskānas salas Elba atrodas starp Tirēnu jūras un Ligūrijas jūras Toskānas arhipelāga. Zonā nieka 200 kvadrātkilometrus, Elba piedāvā daudzveidīgu reljefu ar satriecošu smilšu vai oļu akmens pludmalēm un kontrastējošās tirkīza ūdeņi, stāvas kalnu klintīm, kas piedāvā brīnišķīgu panorāmas skatu un zaļās nogāzes izklāta ar kastaņu mežos.

  Dominējošo iezīme uz salas ir granīta kalnu Capanne (1018m), kas pazīstams arī kā "jumta Toskānas arhipelāga" atrodas uz rietumu pusē Elbas, savukārt Mount calamita, ar noguldījumiem dzelzs atrodas uz austrumiem no salas. Starp šīs divas kalnu grēdas atrodas skaistas pilsētas un miegains maz zvejnieku ciemiem Elba ar ārkārtas bagātību vēsturisko un arheoloģisko dārgumiem.


  Ceļojumi uz Elbas

  Elba sala ir ko apkalpo prāmju kompānijas Moby Lines piedāvā regulārus braucienus uz un no salas ostas Portoferraro uz Piombino Itālijas kontinentālajā daļā. Pārceltuves ilgst 1 stundu uz vidēji no Piombino uz Portoferraio. Jūs varat rezervēt prāmi, šķērsojot vienkārši un droši ar AFerry un saņemt tūlītēju rezervācijas apstiprinājumu pa e-pastu bez problēmu biļetes utt.


  Lietas, lai aplūkotu

  Bez sauļoties un atpūsties Sala ir daudzas skaistas pludmales, jūs varat arī dzert dažos pasākumos, piemēram, sērfošanu, niršanu, snorkelēšana un kuģošana. Ja Jums ir vairāk piedzīvojumu veidu, stundu pārgājienā uz augšu augstāko kalnu virsotne Elba, Mount Capanne ir par jums; iespaidīgu skatu uz apkārtējo salu Korsiku, Capraia, Pjanozu un Monte Cristo no augšas pīķa liks jums aizmirst visas pūles, ko esat uz pārgājienā un atgūt savu enerģijas līmeni nekavējoties.

  arheoloģijas muzejs Portoferraio, Palazzina dei Mulini (turpmāk Napoleona dzīvesvieta un viņa māsa trimdā laikā) un Villa San Martino (vēl viena no Napoleona dzīvesvietas uz Elbas) un seno iepriekš Romas pilis ir tikai daži pieminēt.

  Elba piedāvā arī lielisku nakts dzīvi ar daudz bāru un restorānu jūsu rīcībā, kas visu padara to par unikālu maģisko salu.