Prāmji uz Ēģipti

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, jo turpinot bīstamu situāciju Sīrijā, ka ceļš Venēcijas - Tartous - Alexandria ir apturēta pagaidām. Tas ir zināms, kad normāls pakalpojums atsāksies.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Ēģipti no Itālijas, kuģo ostas Aleksandrijas. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz Ēģipti. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Vairāk par Ēģipti

  Ēģipte ir slavena ar savu seno arhitektūru un vēsturi. Jūs varat ceļot uz prāmi uz Ēģipti ar Visemar Line, un pieredze, visu, kas Ēģiptē ir piedāvāt, no Lielās piramīdas Gīzas kas Nīlas ielejas Great Sphinx pie Kairas.

  Izplatiet vairāk nekā Ziemeļāfrikā, Dienvidrietumu Āzijas un Eiropas (Vidusjūras reģions), Ēģipte ir starpkontinentālu valsti. Lielākā daļa no Ēģiptes ir veidota ap visvairāk auglīga Nīlas ielejā, kas robežojas ar upes Nīlas un divām jūrām - Vidusjūru un Sarkano jūru kā pārējā valstī sastāv no tuksnešiem (90% no Ēģiptes sastāv no tuksnešiem). Vai tas ir tuksnesis piedzīvojumu, pludmales getaway vai atlocīšana vēsturi, kas jūs interesē, Ēģiptē ir galamērķis jums.


  Ceļojumi Ēģiptē

  Ir daudz iespējas transportēšanai Ēģiptē, tie ietver ēģiptiešu dzelzceļus, kas savieno dienvidu Ēģiptes pilsētu Aswan un ceļot līdz Aleksandrijas ziemeļos. Ir arī luksusa treneri pieejami doties uz dažādām vietām Ēģiptē gaisa kondicionieri. Šie autobusi piedāvā arī īpašus pakalpojumus, piemēram, dienas braucieniem uz tūristiem. Alternatīvi, jūs varat veikt arī vietējo ēģiptiešu aviosabiedrību, ja jums pietrūkst laika, lai saņemtu uz dažādiem galamērķiem laikā Ēģiptē. Ūdens transports ir pieejams pa Nīlas upi un Suecas kanāla arī.


  Things to redzēt

  Pazīstams kā civilizācijas šūpulis, Ēģipte nekad neizdodas pārsteigt. Ēģipte ir mājvieta daži no pasaules slavenākajiem pieminekļiem un vēsturiskajām artefakti. Daži iespaidīgu apskates Ēģiptes tiek koncentrēti Nīlas ielejā, kur var atrast Lielo piramīdu Giza un Lielā sfinksa pie Kairā (viens no septiņiem pasaules brīnumiem), leģendāro pilsētu Aleksandrijas pazīstama kā "Pearl Vidusjūras "ar satriecošu gabaliņiem seno arheoloģiju un iespaidīgu pludmales, pilsētas Luxor, kur jūs varat apmeklēt Temple of Karnak uzbūvēja faraonu kopā ar ieleju karaļu tuvējo un templi Abu Simbel cēlis faraons Ramses II.

  Ne tikai vēsture un arhitektūra, Ēģipte ir slavens ar savu smalko smilšu pludmales un koraļļu rifi. Ēģiptes Sarkanās jūras ir dārgums par nirēju, un ir vieni no labākajiem pasaulē. Pleasant mērens klimats kopā ar vairākiem kvalitatīvu un pieejamu kūrortos, kas piedāvā vairākas aktivitātes, piemēram, snorkelēšana, vindsērfings, burāšana un niršana ar akvalangu padara Ēģipti lielisks galamērķi atpūtniekiem. Hurgada El Gouna, Marsa Alam Port Ghalib, Šarm eš Šeiha ir tikai dažas vietas, ar šādiem kūrortos. Lai gan Ēģiptē, ceļojums, lai redzētu plašajā Sahāras smiltīm ir jābūt baudīt retu skaistumu tuksneša saules pie krēslas un rītausmas un izbaudīt šo īpašo grila maltīti ēnā palmu koku ieskautā idilliskā oāze.