Prāmji uz Dominikānas Republiku

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Dominikānas Republiku caur ostu Santo Domingo. AFerry piedāvā dažādus prāmji uz Dominikānas Republiku, skatiet zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Dominikānas Republika prāmi

  Rezervācijas prāmi uz jo, vai no Dominikānas Republika nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Par Dominikānas Republiku

  Dominikānas Republika ir suverēna valsts, Karību, kas aizņem uz austrumiem no salas Hispaniola robežojas ar Haiti. Dominikānas Republika ir visvairāk apmeklētais galamērķi Karību sakarā ar tropu klimatu, gadu garumā, golfa un unikālu virtuvi jaukšanu spāņu un Āfrikas ietekmi.


  Dominikānas Republika, ceļojumi, atpūta

  Par piedzīvojumu, Dominikānas Republika piedāvā daudzveidīgu valsts puses, kas kopā ir vairāk nekā divas reizes lielāka par Velsas. Šī eklektisks maisījums tropisko lietus mežu, kalnu grēdas un tvaikojošs purvu piedāvā laukums kājāmgājējiem, riteņbraucējiem un ūdens sporta entuziastiem.

  Savukārt, ir daudz grezns kūrorti, kas atrodas uz ziemeļu un austrumu krastiem. Jūs atradīsiet dzīva Karību mūziku un deju, eksotisko pārtikas produktiem un ievērojamu arhitektūru no koloniālās ēras.


  Pārvietošanās Dominikānas Republika

  Nav dzelzceļi Dominikānas Republika, tāpēc labākais veids, kā iegūt ap, ir ar automašīnu, autobusu vai taksometru. Lielākie autobusu pakalpojumi savienot kaimiņu pilsētās, bet, ja jūs vēlaties ceļot no vienas puses, no valsts uz otru, jums būs nepieciešams, lai iet caur Santo Domingo, galvaspilsētā.


  Ko darīt, Dominikānas Republikā

  Dominikānas Republika ir populārs ar britu un amerikāņu tūristiem, jo tas ir plašs tīkls golfa laukumi, no kuriem daudzi ir atvērts visu Gads.

  Jarabacoa ir neticami kūrorta zona un populārs ar cilvēkiem, kas meklē aktīvās atpūtas. Kūrortā ir balstīts augstumā piedāvā atvēsinošas klimatu un iespēju pārgājienu, kanoe un plostu.