Prāmji uz Dodekanēsas salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dodekanēsas salas prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Dodekanēsas salām, ieskaitot Kos, Rhodes, Symi, Kalymnos un Kaparthos. AFerry piedāvā dažādas prāmju uz Dodekanēsas salām, skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Rhodes - Kos
(Blue Star Ferries)
74 €
 • Rezervēts: Ce, 17.9.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 29.9.2020. (Vienā virzienā)
 • 3 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

  Kā rezervēt Dodecanese Island Ferry

  rezervēšanas prāmi uz jo, vai no Dodecanese nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Par Dodekanēsas salām

  divpadsmit salas Dodekanēsas ķēdē, ieskaitot salas Kos, Rhodes, Symi, Kalymnos un Kaparthos, katrs ir atšķirīgs atšķirīga, un ir labi vērts apmeklēt.

  Varbūt jūs meklējat citām salām Egejas, piemēram, Egejas jūras salu Cyclades Islands , Jonijas salas vai pat Krēta .

  Dodecanese salas ceļvedis

  Iestatīt par tālu austrumos Egejas jūrā, netālu no Turcijas, mūsu senči izmanto, lai izsauktu šo dienvidiem Sporades salām. Tomēr, pēc Itālijas okupācijas pirmajā pusē pagājušā gadsimta laikā (posmā, kurā Itālijā bija izmisis par kādu sajūtu impērijas un būtu aizņem vietējo dārzeņu tirgotājs, ja tas būtu bijis saulains tur laikā), viņi kļuva pazīstams kā Dodekanēsas salām .

  Kāpēc Dodecanese salas? Tas varētu būt pirmais jautājums, kas nāk jūsu prātā, kad jūs dzirdat savu vārdu. Nu - jums ir nepieciešams nodot savu prātu atpakaļ uz pamatskolas matemātikas nodarbības un spēlē ar formām. Atcerieties Divpadsmitstūris - tas bija 12 pusēs. Dodecahedron bija bumba, kas sastāv no 12 divpadsmit novietotās formas. Es uzdrīkstēties jums briesmas minējums par to, cik daudz salu tur ir Dodekanēsas salu ķēdē.

   ostas rhodes
  Rodas osta

  Pārvietošanās Dodekanēsā salām

  Ja jums ir savu privāto jahtu, ar kuru, lai ceļotu starp salām, jūs, iespējams, būs nepieciešams, lai nozvejas prāmi ceļot no vienas salas uz otru. Par laimi, AFerry vienkārši notiek, ir labākā vieta, lai rezervētu šiem prāmjiem.

  Kad uz salas, jūsu metodes ceļojuma atšķiras. Dažas salas ir tik mazs, tie var viegli gāja pat iestatīti (gan jāpatur prātā šīs salas sastāv no zemūdens kalniem: tie nav būs ciklā, izmantojot savu vietējo parku). Citi ir lielāki un ir nepieciešams automašīnu vai taksometru, lai saņemtu apkārt. Alternatīvi, jūs varat izmantot vienu no aizņemts vietējo autobusu, kas vienmēr steidzās apkārt, lai nodrošinātu cilvēkiem nokļūt līdz iespējami labākajā vietā.

   bauda skatu grieķijas salās
  Baudot skatu Grieķijas salās

  Things redzēt Dodekanēsā salās

  Katram sala ir savi piekariņi, no Symi, kas ir pazīstams, ir visvairāk draudzīgas sala visā Grieķijā, caur salas Patmos kur St John rakstīja grāmatu Atklāsmes, lai Karparthos "iespējām niršanu.

  Rodas , kas ir lielākā sala ķēdē salas, ir pelnījis īpašu pieminēt šeit. Šī ir sala pilns ar dīvaini pilsētās, golfa laukumi un restorāniem, viss balstās uz pamatu par satriecošu rožu krāsas akmens. Rhodes bija slavens aizvēsturiskiem laikiem salām Lindos, Ialysos un Kameiros, kas tika minēti Homer. Vietējā dialekts ir liriska sajaukums grieķu, turku un itāļu, gan angļu un vācu valodā, ir arī labi runā. Acīmredzot, daži vietējie pat runā somu, lai gan jūs varētu būt medības, bet, lai pierādītu šo teoriju.

  Rhodes bija slavena aizvēsturiskiem laikiem salām Lindos, Ialysos un Kameiros, kas tika minēti Homer.