Prāmji uz Horvātiju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Horvātija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Prāmju uz Horvātiju

Rezervācijas prāmi vai Horvātijā ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

Izmantojot AFerry jums var salīdzināt visi prāmji uz un Horvātijā Mēs jums parādīsim visiem salīdzināmu maršrutus blakus, visus prāmju uzņēmumiem un parādīs datumu diapazonu -. viss, lai jūs varat atrast mūsu labākās cenas par labāko laiku jums. Mēs nestrādājam ar īpašo piedāvājumu kodiem. Ja jūs pasūtīt no šīs lapas, vai jebkuru citu, jūs saņemsiet visus mūsu jaunākos piedāvājumus un piedāvājumus. Nav nepieciešams iepirkties vai atrast speciālu kodu vai grāmatu no noteiktā lapā. Salīdzinot un biļešu prāmjus ir viegli ar AFerry.

Prāmji uz un Horvātijā ir ir ļoti populāri. Lai izvairītos no vilšanās, rezervējiet drīz. Jums ir arī jāapzinās, ka, ja jūs pasūtīt tuvu vēlamajai izlidošanas, cenas var būt daudz lielāka nekā tad, ja jūs rezervēt iepriekš, tāpēc, lūdzu pasūtīt, cik drīz vien iespējams.

  Kā rezervēt prāmi uz Horvātiju

  Biļešu prāmi uz vai no Horvātijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Horvātiju

  Horvātija ir viens no visvairāk dažādu ainavu un kultūras Eiropā.

  Jūs varat izpētīt apdullināšanu Adrijas piekrasti vai iepazīt UNESCO pasaules mantojuma vietu Dubrovnik vai vienkārši chill out pludmalēs ar ūdens sporta veidiem vai vienkārši sauļoties.

  Horvātija ir arī mājas apbrīnojamo savvaļas dzīvniekiem, piemēram, savvaļas vilki, lāči un dažādu sugu putnu.

  ir gandrīz neierobežots skaits lietas, lai redzētu, Horvātijā un labākais veids, kā to darīt, ir, velosipēdu vai pārgājienā gar Dalmācijas piekrastē.

  Ja tas nav jūsu lieta, tad ir senatnīgs pludmales atpūsties, elpu aizraujošas ciemi, lai izpētītu un ainava, kas liks jums saprast, kāpēc Horvātija tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas daļās.

  Horvātija Travel Guide

  Horvātija kļūst aizvien populārs tūrisma galamērķis, un ir slavens ar saviem kristāldzidru ūdeni. Tomēr valsts joprojām no tā, pietiekami, lai palika unswamped un neskarta masu tūrismu.

  No galvaspilsētas Zagrebas uz tās apdullināšanu piekrastes pilsētām Dalmatia, Horvātija viens no visdaudzveidīgākajām vēl skaistākajām valstīm Eiropā. Ir tūkstošiem dažādu lietas atklāt augšup un lejup valstī no UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā Dubrovnik ar gandrīz nezināmu, bet ļoti apmierinošā horvātu virtuvi.

  Sports, it īpaši ūdens sports, ir ļoti svarīga lieta šajā valstī, un burāšana ir ļoti bieži spēle, bet futbols, rokasbumba un tenisa ir arī ļoti populāri Horvātijā tāpēc skatoties sporta spēles var būt ļoti jautri .

  Ja jūs iedomātā uzturas karstu, Vidusjūras klimats tad pilsētās un kūrortos gar Adrijas jūras piekrastē, ir vietas, lai iet. Ja jūs uzturas Horvātijas ziemeļos, ir temperatūras klimats nav līdzīgas Lielbritānijā vai Francijā. Jo kalnu vai daļēji kalnu reģioniem Horvātijā, klimats parasti ir samērā vieglas vasarā, bet aukstas un sniegiem bagātas ziemā.


  Ceļojumi uz Horvātiju

  Ir deviņi galvenie prāmju ostas Horvātijā un AFerry jums ir iespēja doties uz tiem visiem. Ja jūs `valsts hopping", ir iespējams veikt prāmjus starp ostām Horvātijā un Itālijā. Piemēram, lielākā daļa galvenās līnijas ieplānot prāmjiem no Splitas uz Ancona.


  Things to redzēt

  Pateicoties pieaugošo daudzveidību, ir gandrīz neierobežots skaits lietas redzēt Horvātijā, un labākais veids, kā to darīt, ir, riteņbraukšana vai pārgājienu gar Dalmācijas krastu. Ja tas nav jūsu lieta, tad ir senatnīgs pludmales atpūsties, elpu aizraujošas ciemi, lai izpētītu, izmantojot, un ainava, kas liks jums saprast, kāpēc Horvātija tiek uzskatīta par daudz, par vienu no skaistākajām Eiropas daļās.

  Plitvice Lakes National Park ir neticami vieta, kur sešpadsmit shimmering, zilie ezeri savienoti ar ūdenskritumiem un kaskādēm, kas ir mājvieta neticami masīvs savvaļas; Brieži, lāči, vilki, lapsas, āpši un tauriņi, bet tas ir par 120 putnu sugas, kas patiešām padara šo dabas parks, tik pārsteidzoša, kas ietver Hawks, pūces, zivju dzeņi, zivju gārni, melnie stārķi, ospreys un daudz, daudz vairāk.

  Horvātija ir pilns ar vēsturi, un, ja jums patīk atklāt vēsturi dažādās pilsētās un reģionos, tad drupas Solin ir vieta, kur doties ar savu apdullināšanu skati un mesmerizing vēsturi. Solin, agrāk Salona bija galvaspilsēta Romas provinces Dalmācijas līdz AD 614, kad tas tika iznīcināts.

  Zagrebas dūkoņa galvaspilsētā Horvātijā, ir laba iepirkšanās un restorāni katras tautības, bet to, kas patiešām padara Zagreb tik oriģināls no citām Eiropas pilsētām, ir to, kas ir redzēt pilsētu. Ir skaistas pilis, intriģējošas mākslas galerijas, mesmerizing muzeji, Medvedgrad ; viduslaiku cietoksnis uz Mt. Medvednica vai pat zoodārzs!