Prāmis uz Korsiku

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Korsika prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmis uz Korsiku ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Marseille - Propriano
(La Meridionale)
120 €
 • Rezervēts: Pk, 25.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 25.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Marseille - Bastia
(Corsica Linea)
103 €
 • Rezervēts: Pk, 9.10.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 29.10.2020. - Sv, 1.11.2020.
 • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
Toulon - Bastia
(Corsica-Sardinia Ferries)
43 €
 • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020. (Vienā virzienā)
 • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

  Kā rezervēt prāmi uz Korsiku

  Biļešu prāmi uz vai no Korsikas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.

  Vous pouvez également réserver UN prāmju vers la Corse en français.

  Vairāk Par Korsikas

  Korsikas sala atrodas Vidusjūrā pie krastiem Itālijā un Francijā, tieši virs kaimiņu salā Sardīnijā.

  Korsika ir populārs tūrisma galamērķis, kas piedāvā daudzas aktivitātes un atrakcijas apmeklētājs varētu baudīt, no pārgājieniem, niršana ar akvalangu un burāšana, ar skaistām pludmalēm, gleznainām pilsētām un apdullināšanu Ajaccio katedrāles. Korsika piedāvā arī lielisku dažādas iepirkšanās un ēdināšanas iespējām.

  Viens no labākajiem veidiem, kā veikt šajā salā ir ņemt Mare e Mare staigāt no viena pusē salas uz otru, kas var ilgt no 5-17 dienām staigāt!

  Tomēr, pat ja jūs vienkārši justies kā atpūsties, ir vēl daudzas lietas, kas darīt ap Korsiku.

  Korsika ceļvedis

  Ar Vidusjūras klimats un ainava ar pārsteidzošu dziļumu, Korsika ir lieliska vieta, lai apmeklētu tiem, kas vēlas, lai izpētītu saulē. Okeāns apkārtējo Korsiku ir ainavu savu izpētīt, izmantojot zemūdens niršana un burāšana.

  Korsika ir Vidusjūras sala starp Francijas dienvidos un rietumos Itālijā. No Napoleona dzimtene, šī sala ir pilna ar dzīvi, kultūru un unikālās ainavas. Gar krastu jūs atradīsiet karstā, sauss klimats, ka jūs sagaidāt no Vidusjūras sala, bet ir arī apdullināšanas, neapdzīvotas Alpu zonas, kas ir mājvieta sniegotiem pakalniem un mazajiem ledāji. Atklājiet Parc Naturel Regional de Corse , kas ir aizsargāts mājvieta tūkstošiem reto Vidusjūras dzīvnieku, tostarp vietējā Korsikas staltbrieži.

  ap šo `kalnu jūrā" okeāns, jo daži vietējie sauc to, kas ir ideāli piemērots niršana un burāšana jaukajā laika un Vidusjūras vasarā.


  Ceļojumi uz Korsiku

  Visi transporta veidi var tevi uz un ap Korsiku. Prāmji no Francijas, ir iespējams, vienkāršākais variants ar prāmji iet katru dienu no Marseļas, Nicas un Tulonas un pat no Itālijas, jūs varat doties uz Korsiku no ostām Dženovā, Neapolē un Sardīnijā. Diemžēl sabiedriskā transporta Korsikas ir diezgan vāja, tāpēc labākais veids, kā izpētīt salu, ir auto, lai gan, ja jūs vēlaties veikt vilcienu, ir trīs līnijas, kas savieno starp lielākajām pilsētām uz salas.


  Things to redzēt

  Viens no labākajiem veidiem, kā veikt šajā salā, kaut arī visvairāk laikietilpīga, ir ņemt Mare e Mare staigāt no vienas puses, no salas uz otru, kas var ilgt no 5-17 dienām staigāt! Bet pat tad, ja jūs vienkārši justies kā atpūsties, ir vēl daudzas lietas, kas darīt ap Korsiku.

  Jūs varat atpūsties pludmalē baudot vietējo gelatto , degustācija unikālo korsikāņu virtuvi ar itāļu un franču ietekmēm, piemēram, mežacūkas desu vai varbūt atklājot vēsturi Napoleonu pie mājas kur viņš ir dzimis, kas tagad populārs muzejs Ajaccio, galvaspilsētā Korsiku. Diena Ajaccio ir vērts ar veikaliem, restorāniem, lielu pludmales un apdullināšanu Ajaccio katedrāles.