Prāmji uz Ķīnu

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ķīna prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Salīdziniet prāmjus un Ķīnai šādos maršrutos abos virzienos:

 • Honkonga Makao
 • Honkongas starptautiskā lidosta Makao
 • Kowloon Makao
 • Pingtan uz Taichung
 • Pingtan Taipei

Rezervācijas prāmi vai uz Ķīnu ir vienkāršs, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Ķīna prāmi

  rezervēt prāmi uz vai no Ķīnas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Ķīnu

  Ķīna ir lielākais iedzīvotāju skaits pasaulē, un ir mājvieta vairāk nekā 1,35 miljardi cilvēku. Tas ir viens no visvairāk rapdily jaunattīstības valstīm pasaulē, padarot to par lielisku laiku, lai apmeklētu. Kā pasaules vecākajām civilizācijas ir arī bagāta vēsture jāizpēta.

  ķīniešu ēdiens ir ļoti populārs Anglijā, bet tai jābūt garšoja savā dzimtajā savā zemē. Sastāvdaļas ir iegūts lokāli tā virtuve ir tradicionāls autentiskumu par to. Jūs ievērosiet atšķirību, kad jūs mēģināt pārtiku esat iepazinušies ar un citiem ēdieniem piedāvā jaunu pieredzi pilnībā.

  Ir daudzas metodes, ceļojuma Ķīnā, ar vilcienu un ceļu saiknes starp lielākajām pilsētām, ar autobusu pakalpojumi ir pieejami. Ceļošanai uz pilsētu, ir metro sistēmas, tramvaji un rikšas.

  Ķīna ceļvedi

  Ķīna ir milzīga valsts ar bezgalīgas iespējas. Ķīniešu kultūra ir klāt Lielbritānijā, bet tas ir pieredzējis pirmo roku.

  Ķīna ir apmēram tāda paša izmēra kā Amerikas Savienotajās Valstīs. Ar vairāk nekā miljards cilvēku dzīvo Ķīnā, tas ir mājvieta pasaulē lielākā iedzīvotāju. Ar tik lielu zemes platību, un tik daudz dažādu kultūru, ir plaša izvēle lietas darīt Ķīnā.

  Ķīna ir pakļauta ekstrēmiem laika apstākļiem, no rūgtās auksti ziemā uz nepanesams siltumu vasarā. Paturot to prātā, ir labākais laiks, lai dotos ir vai nu pavasaris (no marta līdz maijam) vai rudenī (septembris-novembris).

  Tas ir teikts par daudz galamērķiem, bet tur tiešām ir kaut ikvienam Singapūrā


  Ceļošana Ķīnā

  valsts ir tik liels, ka iekšzemes reisi ir populārs veids, kā ceļot visā valstī. Ja jūs meklējat vairāk ceļo uz vietas, tad vilcienu un autobusu pakalpojumi ir pieejami.

  Īsāks braucienus var veikt ar taksometru vai arī, ja jums ir iespēja, iet ar rikša. Riteņbraukšana ir transportēšana izvēles daudziem vietējiem un, ja jūs zināt, kur jūs vēlaties doties, tas ir lielisks veids, kā tūristi, lai saņemtu ap too.


  Lietas, kas redzēt Ķīnā

  Lielais Ķīnas mūris ir viens no septiņiem pasaules brīnumiem. Tas ir 5500 jūdžu garš apgrūtinot tā ceļojumu viss Jūsu uzturēšanās laikā, bet vislielākais jomās, lai apmeklētu gulēt pašvaldība Pekinā. Tā ir lieliska vieta, kur doties, ja vēlaties, lai izpētītu skatus, vai baudīt aktīvu atpūtu ar velosipēdu.

  Pastāv neskaitāmi restorāni Ķīnā, daudzi apkalpo pārtiku, kas liks jūsu iecienītāko takeaway perspektīvā. Tradicionālās receptes un vietējiem produktiem radīt pieredzi, kas var būt bijusi tikai pašā Ķīnā.

  Piedzīvojumu meklētāji var izmantot piedāvājumos Ocean Park, kas ir plaši uzskatīta par top atrakciju parku Ķīnā. Tas ir jākonkurē ar blakus esošo atrakciju parku Hong Kong Disneyland, kas ir labākā vieta, kur iet Disney mīļotājiem un jaunām ģimenēm.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Ķīnu ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!