Prāmji uz Normandijas salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Normandijas salas prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmi vai Normandijas salām ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Channel Islands prāmi

  Biļešu Channel Islands prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  vairāk par Normandijas salām

  Normandijas salas ietver lielāku galvenās salas Jersey, Guernsey, Oldernijā, Sark un Hermas, un mazākas salas Jethou, Brecqhou un Lihou, kā arī daudzas mazas neapdzīvotas salas.

  lielākās salas Džersiju un Gērnsiju ir iecienījuši tūristi visu gadu. To maigais klimats un atšķirīga kultūra piedāvā apmeklētājiem daudz ko redzēt un darīt.

  Jersey, veikt ceļojumu apkārt galvaspilsētas St.Helier kur maisījums augstas ielas lielākajiem veikaliem, maziem, neatkarīgiem veikaliem un PVN marka šī pilsēta iepirkšanās paradīze.

  Par īstu garšu salām, iet uzņemt skatus (un smaržas), vietējo zivju tirgu un pusdienot kādā no daudzajiem autentisko restorāniem ap pilsētu.

  Channel Islands, ceļojumi, atpūta

  Katrs ar savu atšķirīgu kultūru un maigais klimats, tas nav brīnums, ka Normandijas salas ir populārs ar tūristiem gan no Anglijas un Francijas . Vai jūs esat adrenalīns junkie meklē aizraušanās debess niršanas vai arī jūs vienkārši vēlaties apbrīnot ainavu no Haut Pas, Normandijas salām, ir kaut ko ikvienam.

  Normandijas salas; Džērsija, Gērnsija, Oldernija, Sark, Herm un mazākajās salās Jethou, Brecqhou un Lihou, visi ir skaisti salas ziemeļu piekrastē Francijā, netālu Normandijā. Gandrīz pilnīgi atsevišķi no Lielbritānijā un Francijā, Normandijas salas ir neticami unikāls un pilna ar kultūru un neatkarību. Jersey, lielākā daļa salu ir visvairāk stundu saules gadā un garajām, smilšainajām pludmalēm, vienlaikus Guernsey, otrā lielākā, ir izcelts ar Haut Pas, augstu plato, kas ignorē visu salu.

  Normandijas salas ir neticami unikāls un pilna ar kultūru un neatkarības

  No izpletņlēkšana līdz ūdensslēpošanu, Normandijas salām, ir to visu, vai jūs meklējat adrenalīna sūknēšanas piedzīvojumu vai relaksējoša dienu pludmalē.


  Ceļojumi uz Channel Islands

  Lai gan Džersiju un Gērnsiju dzelzceļi slēgtas gandrīz pirms 70 gadiem, joprojām pastāv autobusi un lidmašīnas, kas jūs aizvedīs no A līdz B. Tomēr ja jūs vēlaties darīt mazliet salu lēciena, tad pāriet uz vienu no prāmjiem, kas kursē starp galvenajām salām Džersiju un Gērnsiju un Francijas ostas St Malo.


  lietas redzēt

  Jersey , veikt ceļojumu apkārt galvaspilsētas St.Helier kur maisījums augstas ielas lielākajiem veikaliem, maziem, neatkarīgie veikali un nav PVN padara šo pilsētu iepirkšanās paradīze. Par īstu garšu salām, iet uzņemt skatus (un smaržas), vietējo zivju tirgu un pusdienot kādā no daudzajiem autentisko restorāniem ap pilsētu.

  Sentelīra ir arī mājvieta daudziem muzejiem par pilsētu, tai skaitā Jūras muzejs un Okupācijas muzeja - Normandijas salas bija tikai daļa no Britu Sadraudzības aizņem vācu karaspēks, Otrā pasaules kara laikā . Sala arī spēlēja mājās koncentrācijas nometnē Otrā pasaules kara laikā un ir izstādes par to, un aizvēsturiska mājas pūkaina Mamutu, pie Jersey muzejā.

  mazāk aktīvs, kāpēc neiet uz Guernsey un redzēt, Le Petit Pre krāšņu putnu rezervāts ar skaistu apkārtējo pļavu vai pils Cornet, satriecošu cietoksnis, kas ir bijis par sala gandrīz 800 gadus!

  Kad doties uz Normandijas salām, jūs pastiprināšanu atpakaļ vēsturē: šīs salas ir pēdējie atlikušie paliekas hercogistes Normandijā (kas, visiem tiem, kas uzrakstīti ar vēsturi, ir kur Viljams Iekarotājs nāca no). Tāpēc karaliene joprojām dēvē par hercoga Normandijas un grauzdiņi ar vārdiem "The Queen, mūsu Hercoga!" pretstatā vairākiem parastajiem vārdiem "Viņas Majestātes, karalienes".

  Kad jūs doties uz Normandijas salām, jūs pastiprināšanu atpakaļ vēsturē.

  Vēl dīvaini AK tūristiem, Gērnsija un Jersey faktiski ir divas pilnīgi atšķirīgas valdībām un valūtu (lai gan nav bailes, UK valūta joprojām tiks pieņemts!). Tāpat kā mēs teicām iepriekš - tas ir kā pastiprināšanu atpakaļ vēsturē.

  Jūs vēlētos zināt, ka gan Džersija un Gērnsija ir aktīvi filiāles kampaņā Real Ale. Kā rezultātā, tas kļūst arvien vieglāk atrast vietējo nekustamā alu uz salām - laimīgu faktu cienītājiem labu alu visur! Gērnsija ir pat izstrādājusi savu pirmo īsto alu, pagatavota ar Randall s Guernsey.

  Jersey nav bez tās taisnīgu daļu no spoku stāstiem, vai nu. Leģenda stāsta par Melnās suns Bouley Bay. Šī pretīgs dzinējsuns apgalvots, ir acis izmēru vakariņas plāksnes, esot paralizēta savus upurus ar bailēs ar skaņām tās ķēdes pirms darbojas ātrāk un ātrāk apaļas tiem. Tā ir, ko teikt, tomēr, ka tas bija acīmredzami softie sirdī - neviens bija kādreiz faktiski ievainots ar šo suni, tikai nedaudz bail! Jūs pat varētu sākt brīnīties, ja tas bija tikai izbiedēt sacerēja kontrabandisti, lai novērstu lielu degunu vietējos iedzīvotājus no klupšanas visas savas nelikumīgās darbības. Katrā ziņā, jūs, iespējams, vislabāk palikt pievilkts naktī, ja jums atrast sev cowering pret dzīvžogu, jo pasaulē lielākā, visvairāk uzbudināms kucēns.

  Jersey nav bez tās taisnīgu daļu no spoku stāstiem

  skaistums Normandijas salām nebeidzas ar lielāku salu Džērsijas un Gērnsijas; izpētīt Normandijas salu "dārgumus, Oldernijā, Hermas un Sark .

  mazās salas ir neticami skaista, ar daudzām neatklātas, neskartas pludmales un vietas, kur jūs jūtaties kā tad, ja jums ir tikai viens uz salas. Visi ir tik viegli nokļūt līdz ar laivu, un, kamēr jūs esat tur, kāpēc ne nozvejas jūsu vakariņas? Veikt ceļojumu, un noķert jūras asari vai divas ieturēt gardu maltīti.