Prāmji uz Kanāriju salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kanāriju salas prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmi vai uz Kanāriju salām ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Kanāriju salas prāmi

  Biļešu Kanāriju salas prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Kanāriju salām

  Kanāriju salas atrodas piekrastē Rietumāfrikā un ir populārs tūrisma galamērķis. Šie spāņu salas ir silts, bet maigs klimats, pateicoties brīze no Atlantijas okeāna.

  Kanāriju salas padara par perfektu galamērķi, vai jūs meklējat relaksējošas brīvdienas uz pludmali, vai vairāk aktīvās atpūtas.

  Izbaudiet aktīvu naktsdzīvi Las Palmas Gran Canaria uzsūktu daži kultūru Fuerteventura vai pārgājienā pa nacionālā parka Timanfaya Lanzarote.

  Kanāriju salas, ceļojumi, atpūta

  atrodas pie Āfrikas krastiem, Kanāriju salas lepoties silts sauss klimats, saglabājot spēcīgu spāņu kultūru. Vai tas ir ūdens sporta jums ir pieejami, vai arī jūs vienkārši vēlaties, lai izpētītu ainavu caur pārgājieni, Kanāriju salas neliks vilties

  Kanāriju salas -. Gran Canaria, Fuerteventura , Lanzarote, Tenerife, La Palma, Gomera un Hierro - piedāvāt ideālu gadu atpūtas vieta tiek atrodas tikai 100 km attālumā pie Āfrikas krastiem. Un to, kas atrodas Atlantijas padara maigākā nekā gaidīts klimatu. Kaut arī vislabāk pazīstama ar savu senatnīgs pludmales, salas, kas pieder Spānijai ir daži apdullināšanu dekorācijas un ainavas. Ir plašs tūrisma objektiem, lai iepriecinātu daudzus tautības, kas apmeklē katru gadu.

  Galvenās kūrortos ir lieliskas ūdens sporta, vindsērfings, burāšana, makšķerēšana, teniss un golfs. Vietējie iedzīvotāji lepojamies savās folkloras tradīcijas un karnevāla svinības ir slavens visā Spānijā un labi vērts apmeklēt.


  Ceļošana Kanāriju salās

  Lai gan tas ir iespējams ap lielāko salu, ir daudz pieņemamām taksometru braukt pa ceļu. Salas visi esam saistīti viens ar otru un cietzemi (ieskaitot prāmju ostas Kadisas), ko bieži prāmju pakalpojumiem. Galvenās salas ostas ir Las Palmas un Tenerife.


  Things to redzēt

  Apmeklējiet dzīvīgo pilsētu Las Palmas galvaspilsētas Gran Canaria, labu nakts ar tās daudzajiem bāriem, restorāniem un naktsklubiem. Fuerteventurā, apmeklējiet baznīcu Santa Maria in Betancuria, kas ir pazīstama ar tās krāsotas griestiem un sienu gleznojumi.

  Ja jūs varat saņemt prom no pludmales un pilsētām, tad ir vērts darīt kādu pārgājienu un apmeklēt vietas, piemēram, nacionālā parka Timanfaya, piemēram. Ir iespaidīgs lavas plūsmu, bijību iedvesmojot savā neauglīgs varenībā un aptver gandrīz trešdaļu no Lanzarote.