Bulgārija Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Grāmatu prāmji Bulgārijā šādos maršrutos abos virzienos:

 • Nessebar lai Pomorie
 • Nessebar līdz Sozopol

rezervācijas prāmju Bulgārijā ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt prāmi uz Bulgāriju

  Rezervācijas prāmi vai no Bulgārijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu pie lapas augšpusē. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz Saņemt cenu .


  Vairāk par Bulgāriju

  Vēsturiski Bulgārija ir bijusi mājvieta vairākiem seno civilizāciju, tostarp Thracians, senie grieķi, romieši, ostrogotu, slāvi, varjagiem un, protams, bulgāri. Katrs veicināja Bulgārijas kultūrā mēs redzam mūsdienām. Jūs joprojām varat redzēt pierādījumus Bulgar arhitektūras un Trāķijas rituāli, piemēram, Zarezan, Kukeri un Martenitza joprojām praktizē šodien.

  Sakarā ar ģeogrāfiskā stāvokļa, Bulgārija ir lieliski piemērota, lai augt dažādas augļiem, dārzeņiem un zaļumiem. Tas parāda, virtuvi, kas ir parasti sauc par krāsainiem salātiem pie katras ēdienreizes. Bulgārija ir arī slavens banitsa, ceptiem Filo mīklas piepildīta ar sakultu olu un sieru, ko var baudīt ar dažādu jogurtiem, dips un mērces.

  Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjus tieši Nesebras, vēsturisko ostas pilsēta, kas atradusies uz robežas no apdraudētā impērijas. Kas ir palicis, ir skaista arhitektūra, kas jūs aizvedīs atpakaļ laikā, kas padara Nessebar viens no populārākajiem kūrortiem Bulgārijā. Tikai ziemeļiem Nesebras ir Sunny Beach, populārs tūrisma kūrorts, kur ir daudz viesnīcu, bet ūdens sporta pieejami gan no pludmales un tuvējā akvaparki.

  Bulgārija Travel Guide

  Bulgārijas elpu kalnu grēdas, pārpilnība smilšu pludmalēm un dzīvīgu pilsētu ir padarījusi valsti populārs galamērķis pēdējos gados. Tas ir novedis pie pludmales un slēpošanas kūrortiem paplašināt padarot valstij vēl vairāk aicinot.

  Bulgārija ir ļoti daudz stāsts divās sezonās. Vasarā, saulainās kūrorti atdzīvojas un jūs varat viegli atrast puse atmosfēru. Ūdens sporta ir pieejami no pludmales kūrortiem un akvaparki. Ziemā, Bulgārija transformējas fantastisks slēpošanas kūrortā, kur jūs varat pārbaudīt sevi uz daudziem kursiem vai mācīties slēpot, ja tas ir jūsu pirmo reizi.

  Vakariņas Bulgārijā ir sociāls notikums. Tas nav nekas neparasts, lai redzētu, dziedāšanu un dejošanu kādā no restorāniem. Jūs varat izvēlēties no plaša nacionālo ēdienu, bet Rietumu pielāgotas ēdieni ir atrodami arī lielākajā daļā izvēlnēs. Bulgāru specialitātes ietver krāsains salāti, bagātu sautējumiem un pildījumu lapām.


  Ceļojumu Bulgārijā

  Protams, ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt ap Bulgārijā ir ar prāmi! Bulgārijas Fast Prāmju kursē katru dienu visu vasaru un aizņem tikai 40 minūtes, lai nokļūtu no viena gala Bulgārijas piekrasti uz otru - daudz ātrāk nekā tad, ja tu būtu veikt automašīnu.

  Dzelzceļa un autobusu pakalpojumi ir pieejami Bulgārijā, bet tas ir ieteicams, ka jūs pasūtīt šos iepriekš, un, ja iespējams, ceļo pirmajā klasē.


  Things to redzēt

  Bulgārijas nacionālie parki ir skaisti saglabātas un ietver neticami vietām, tostarp seno Bailusheva priežu meži un kaļķakmens klintis Pirin National Park, septiņiem ezeriem un 10th- gadsimta klosteris Rila Nacionālajā parkā, un Raiskoto Praskalo ūdenskritums.

  Sofijā, galvaspilsēta Bulgārijā, jūs varat atklāt grieķu, romiešu, bizantiešu un turku ietekmes formā arhitektūru. Izpētīt muzejus, baznīcas, mākslas galerijas un opernamiem, lai tiešām saprastu Bulgārijas bagāto vēsturi un kultūru.

  Bulgārija ir mājvieta deviņiem UNESCO uzskaitītas Pasaules mantojuma, tai skaitā nevainojami saglabātajām ceturtā gadsimta sienu gleznojumiem, kas Trāķijas kapenēs, Sveshtari kaps, Ivanovo Rock klosteri un 13. gadsimta Boyana baznīca.

  Tiem, kas meklē aktīvās atpūtas, ir pārpilnība organizētās alpīnisma un kāpšanas braucieniem pieejama. Meklējiet stāvajām klintīm Pirin, Rhodope, Rila un Stara Planina, kas ir īpaši populārs ar ekspertu kāpējiem. Jūs atradīsiet arī daudzas alas un iespaidīgu klinšu veidojumus, lai izpētītu, daudzi ar seniem alu gleznojumi.

  Trigrad Gorge ir jāredz, ja jūs esat ventilatoru no dabas ainavas. Tuvu pilsētas Trigrad, tad celiņš ir jāpapildina ar sienām pieaug līdz 250 metriem. Par populārākajām apgabalos aizas ir Velna Rīkles ala, veidojas, kad slāņi kalnu sabruka. No šejienes jūs varat ceļot cauri cilvēka radītajā tuneli, lai redzētu skaistas pazemes ūdenskritumiem, kas Cascade 42 metrus par to, kas jūtas kā bezdibeņa.