Azoru salas prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Azoru salas prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Grāmatu prāmji Azoru šādos maršrutos abos virzienos:

 • Corvo Santa Cruz
 • Ponta Delgada uz Vila do Porto
 • Porta Horta Porto de S. Roque
 • Porto Velas Porto de S. Roque
 • Porto Velas ar V. Praia

Biļešu prāmi Azoru salās ir vienkārša un viegli ar AFerry. Vienkārši izmantojiet veidlapu iepriekš.

  Kā rezervēt Azoru salas prāmi

  Rezervēšana Azoru salas prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas dzinēju pie lapas augšpusē, lai atrastu labāko cenu apkārt. Vai, ja jūs redzat cenu jums patīk šajā lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz atveriet .


  Par Azoru salām

  Azoru salas ir grupa deviņām salām Ziemeļu Atlantijas okeānā. Tie ir daļa no Portugāles, un tiek atrasti 850 jūdzes uz rietumiem no krasta līnijas. Katrs no salām veidojas no vulkāna, no kuriem lielākā daļa ir pasīvās. Salas ir maigs klimats, vidēji 15-25 grādiem pēc Celsija visu gadu. Ja esat ārā persona, kas bauda pārgājieni, riteņbraukšana un daudzas ūdens sporta, tostarp niršana braukšanas un kanoe, tad šīs salas ir ideāli! Ir daudz lietas, ko darīt un redzēt, visi vienlaikus tiek ieskauj apdullināšanu dekorācijas.

  Azoru salas atrodas aptuveni 850 jūdzes uz rietumiem no Portugāles. Tie sastāv no deviņām vulkāna salām, no kuriem daži ir nav reģistrēti vulkāniskā aktivitāte, jo salas ir izveidota un apmetās. AFerry piedāvā ceļojumus starp sešām no šīm salām; Graciosa, Sao Jorge, Pico, Faial, Sao Miguel un Santa Maria.

  Pico atradīsiet augstāko punktu Portugālē. Mount Pico mēra 2,351m virs jūras līmeņa. Patiesībā, ja to mēra no augšas uz leju (tā bāzes ir apakšā okeānā), tad Azoru salas pasākums augšu, jo daži no augstākajām kalnu pasaulē.

  Salas pirmoreiz atklātas agri četrpadsmitajā gadsimtā. Tas ir skaidrs, kas tieši atklāja salām, bet tā nebija, līdz 1433, ka pirmie kolonisti ieradās uz salām, ar Santa Maria ir pirmais sala kļūt habited. Ar viņiem, viņi iepazīstināja savvaļas dzīvniekiem, piemēram, cūkām, vistas, liellopu un aitas un apstādītas kultūrām, lai pēc tam pārdotu tālāk.

  Azoru salas ir ļoti skaistas salas ar lielu neskartās zemes un satriecošu ezeros. Salās labums no vieglas temperatūras vidēji 15-25 grādiem pēc Celsija visa gada garumā.


  Ceļošana starp Azoru salām

  Pasažieru prāmju pakalpojumi aizsākās 17.gadsimtā, un tas joprojām turpinās arī mūsdienās. Tas ir viegls veids transporta un ļauj gan kājāmgājējiem, un tiem, kam transportlīdzekļu ceļot starp salām ērti un efektīvi.

  VELLING uz salām ir atkarīga no salas uz salu. Katrs no Azoru salām, nekā var sasniegt ar AFerry piedāvā autobusu pakalpojumus. Tomēr darbības laiks do atšķiras. Sao Miguel un Santa Maria piedāvā ikdienas autobusu pakalpojumus pa visu salu, Faial autobusi kursē tikai darba dienās, Pico ir pakalpojumi katru dienu, izņemot pirmdienas, Sao Jorge piedāvā tikai autobusa pakalpojumus, trešdien un piektdien, un Graciosa ir tikai pakalpojums, kas no rīta un pēcpusdienā. Mēs iesakām meklē up autobusu grafiku, ja ir veiktas kādas izmaiņas.

  autobusi nav vēlams vai trūkst elastīguma, lai jūs, tad lielākā daļa salu piedāvā arī taksometra pakalpojumus. Lai būtu pilnīgi kontrolēt jūsu ceļojuma jūs varat apskatīt nomas auto, kura lielākā daļa salu piedāvājumu.

  Lietas, kas redzēt un darīt, Azoru salās

  Azoru salas ir fantastiska tiem, kam patīk āra aktivitātēm. Ir daudzas lietas, varat darīt pats vai kopā ar gidu grupu. Top aktivitātes viņi jūs atradīsiet ir:

  • Pārgājienu
  • Riteņbraukšana
  • Makšķerēšana
  • Bird skatoties
  • Smaiļošana/kanoe
  • kanoe
  • Golf
  • jāšana
  • Planieru
  • niršana
  • Sērfošana
  • Vaļu vērošana
  • Yachting

  Tātad, vai jūs esat ventilatoru no ūdens sporta veidiem vai zemes darbībām vai relaksējošas un adrenalīna veicinājusi darbības, no Azoru salām, būs kaut kas, lai jūs varētu baudīt!


  Tāpat kā bagātību darbības, lai saglabātu jūs izklaidēs, ka Azoru salās piedāvā virkni skaistas un unikālas vietas, lai apmeklētu. Viens no slavenākajiem jomām, un lielākā daļa apdullināšanu ainavas ir Caldeira das Sete Cidades uz Sao Miguel. Tas ir dvīņu ezers atrodas krāterī salām pasīvās Vulkāns. Jūs arī varat apmeklēt Lagoa do Fogo ezeru, kamēr uz salas. Pico kalns (uz Pico salas), ir arī jāredz, apmeklējot Azoru salām. Ja jums izdodas, lai sasniegtu aug jums tiks apbalvoti ar dažiem iespaidīgu skatu!