Prāmji uz Austriju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Austrija var būt izejas uz jūru, bet ticiet vai nē jūs joprojām varat pasūtīt prāmjus tur ar AFerry. Grāmatu prāmji uz Austriju no Ungārijas ar Mahart Passnave, burāšana gar Donavas upes. Mahart Passnave ekspluatē floti ātrgaitas zemūdens spārniem kuģiem, kas kuģo no Budapeštas uz Vīni.

  Kā rezervēt prāmi uz Austriju

  Biļešu prāmi uz vai no Austrijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu pie lapas augšpusē. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz Saņemt cenu.


  Vairāk par Austriju

  Austrija ir pazīstama kā kapitāla Alpi . Kalns diapazons ir absolūti apdullināšanas un nodrošina perfektu iestatījumu ziemas sporta veidiem. Vai jūs esat pilnīgi iesācēji, vai pieredzējušiem profesionāļiem Austrija ir fantastiska vieta, kur slēpot, snovborda un slidot.

  Otra galvenā atrakcija ir Austrijā Vīnes. Kad kapitāla spēcīgu Habsburgu impērijas, tad izbalēšanu imperatora godību vēl tur ir redzams. Izpētīt arhitektūru, kas vēl joprojām stāv šodien, un uzzināt par Austrijas bagāto vēsturi Imperial kasē.

  Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjus tieši Vīnē no Budapeštas Ungārijā. Mahart Passnave sniedz pakalpojumus aizbraukšanu Donavas upes.

  Austrija Travel Guide

  Austrijas apdullināšanas Alpu ainavas, portreta arhitektūra un Sound of Music apvienot cilvēkus no visas pasaules uz Centrāleiropu. Bet tur ir vairāk nekā, ka, tā kā mūsdienu pilsētas spēlē uzņēmējas uz dažādiem muzejiem un izsmalcinātu bāriem un kafejnīcām.

  Sound of Music ir veikusi Austrija, un jo īpaši Zalcburgu, kas ir slavena visā angliski runājošās pasaules. Lai gan lielākā daļa vietējo austrieši būs nav ne jausmas, ko jūs runājat par to, ja jūs pieminēt mūziklu, jūs sajutīsiet to, kur jums iet. Jūs varat lietot īpašas ekskursijas, lai sasniegtu filmēšanas vietas, un teātri joprojām veic stāsts.

  Vīne ir Austrijas galvaspilsēta un bijušo galvaspilsētu Habsburgu impērijas. Fading atgādinājumus par šo reizi krāšņās impērijas dzīvot Vīnē šodien ar Imperial kase ir labākā vieta, lai uzzinātu par Austrijas bagāto vēsturi.

  austriešu virtuve ir sirsnīgs un pildījums, iemieso Wiener šnicele , Austrijas nacionālo ēdienu. Bet tas ir patiešām maiznīcas kur austriešu virtuvi atdzīvojas. Gandrīz katrs ciemats Austrijā ir sava maizes ceptuve, kas kalpo dažādas svaigi ceptas preču, gan saldo un pikanto.


  Ceļojumu Austrijā

  Dzelzceļa pakalpojumi ir vispopulārākais veids sabiedriskā transporta Austrijā. Vilcieni ir ērti un par saprātīgu cenu, kas savieno lielākās pilsētas un daudzas pilsētas.

  Ceļošana ar auto ir laba ideja, ja jūs vēlaties, lai izpētītu vairāk lauku teritorijas, vai populārus plankumi kalnos, jo tie nav labi apkalpo sabiedriskā transporta. Braukšanas Austrijā ir patīkama pieredze, jo valsts ir maza, ceļi ir labā stāvoklī, un ainava ir apdullināšanas.


  Lietas, lai aplūkotu

  Vecrīga Vīnē ir pakaišiem ar brīnišķīgu arhitektūru, ieskaitot daudzas vecas baznīcas un pilis no Habsburgu laikmeta. Jūs atradīsiet arī daudz kafejnīcu un restorānu, kur var atpūsties ar tradicionālo austriešu virtuvi un skatīties pasaule iet ar.

  Ja ņem auto, tas ir labi vērts braukšanas up Grossglockner High Alpine Road, tevi vedīsim cauri Alpiem un gandrīz 2800 metrus virs jūras līmeņa. Jums tiks sabojāt ar panorāmas skatu uz Alpiem un jūs pat atrast sniegu un ledu augstumā vasarā! Ir ceļa nodevas, lai izmantotu ceļu, bet tas ir pilnīgi tā vērts.

  Zalcburgas vecpilsēta ir lieliska vieta, kur staigāt apkārt, jūs varat viegli zaudēt sevi uz leju mazos celiņus un sānu ielām šādus unikālo arhitektūru. Ir vērts iešana līdz Hoenzalcburgas pils, kas ir lielisks briļļu pati par sevi, bet, kad jūs tur skati jūs saņemsiet no Zalcburgas zemāk ir neticami.