Prāmis uz Alžīriju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmis uz Alžīriju ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Alžīrija prāmi

  rezervēt prāmi uz vai no Alžīrijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Alžīrija

  Alžīrija atrodas Ziemeļāfrikas piekrastē un piedāvā daudzas populāras pludmales kūrorti, piemēram, Oran, Alžīras un Ghazaouet.

  Aptuveni 85% no valsts veido Sahāras tuksneša, kas ir mājvieta daudzām nomadu ciltis.

  daudzveidīgā daba Alžīrijas ainavu, no apdullināšanu pludmales un piekrastes pilsētām uz Pirmās iespaidīgs Sahāras tuksnesis, piesaista arvien vairāk apmeklētāju valstij katru gadu.

  Apmeklējot Alžīrija ir unikāla pieredze, ka jums nebūs aizmirst!

  Ir vairāki maršrutiem no Alžīrijas, ka jūs varat rezervēt ar AFerry, ar prāmjiem Francija .

  Alžīrija Travel Guide

  Ar arābu, franču un Āfrikas ietekmēm, apmeklējot Alžīrija ļauj izpētīt maisījums dažādu kultūru vienā aizraujošu vietā.

  Veikt prāmi uz Alžīriju krastā Ziemeļāfrikā. Būt blakus Sahāras tuksnesis, klimats ir maigs un mitrs ziemā ar karstām, sausām vasarām gar krastu un žāvētāju - ar aukstām ziemām un karstām vasarām par augstu iekšzemes plato. Pēc asiņainā pilsoņu karā 1990.gadu valstī joprojām uzskatīti par bīstamiem, lai apmeklētu, tomēr, vairāk nekā četras piektdaļas no tās teritorijas klāj Sahāras tuksnesī, kas ir zīmēšanas vairāk un vairāk tūristu.

  runātās valodas Alžīrijā ir arābu (oficiālā), berberu (valsts valoda) un franču.

  Alžīrijas virtuve ir mainījusies kopš Francijas kolonizāciju. Brokastis ir līdzīgi tam, ko jūs varētu sagaidīt, lai atrastu Francijā, kas kalpo kafiju un gaismas izvēli smalkmaizītes. Ja jums patīk jūsu spice, tad jums patiks pusdienas un vakariņas, jo šie ēdieni ir vairāk tradicionāli Alžīrijas. Merguez, pikantu desu, ir Alžīrijas delikatese, kas sastāv no jēra un liellopu gaļas. Tas ir ļoti pildīta ar garšvielām, kas dod tai atšķirīgu garšu un sarkanā krāsā.


  Ceļojumu Alžīrijā

  Parasts ceļo Alžīrijā ir ļoti grūti, un stipri ierobežota, jo notiekošo konflikts valstī. Iekšējie lidojumi darbojas no Alžīras, kapitāla, līdz Ghardia, Djanet un Tamanrasset, kā arī uz mazākām pilsētām, oāzes un eļļas apmetnes. Ir ieteicams, ka jūs lietojat savu automašīnu ar jums, ja jūs plānojat, lai apceļot Alžīrija Jūsu uzturēšanās laikā.


  Things to redzēt

  Alžīra galvaspilsēta noteikti ir vērts apmeklēt, jo īpaši par muzeju, kas izplatās visā Francijas-Āfrikas pilsētu. Tomēr daži no pilsētas teritorijas, var būt bīstami, un jāievēro piesardzība, ceļojot pa pilsētu.

  Starp objektiem Alžīrijā ir Notre Dame d'Afrique, katedrāle Alžīrā. Tas ir īpaši jauka teritorija apmeklēt, ja jūs baudīt franču atmosfēru Alžīrijā. Katedrāle pati par sevi ir brīvi ieiet un lepojas ar skaistu arhitektūru. In Oran, jūs varat apmeklēt misnamed Chateau Neuf, kas nozīmē Jauno pili. 14. gadsimtā pils tika izmantota kā cietoksnis ar Merinid sultāna Abou Hassan.

  Pildīts ar vēsturi un daudzveidīgu maisījums kultūru, tur ir daudz ko redzēt un darīt par jebkuru vizīti Alžīrijā.