Prāmji uz Olandes

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Aland prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Salīdziniet prāmjus Olandes šādos maršrutos:

 • Helsinki uz Mariehamn
 • Kapellskär uz Mariehamn
 • Stokholma Mariehamn
 • Stockholm līdz Langnas
 • Tallina uz Mariehamnu
 • Turku uz Langnas
 • Turku uz Mariehamnu

  Kā rezervēt Ālandu prāmi

  Rezervēšana Ālandu prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Olandes

  Ālandu salās ir fantastisks tūrisma galamērķis, kas sastāv no 6500 salām. Šīs salas pieder Somijā, bet darba valoda ir zviedru valoda, un jūs atradīsiet atradīsiet intriģējošs Zviedrijas, Somijas un Krievijas kultūru. Salas ir īpaši iecienīts visiem skandināviem.

  Aland ir dabiski slavena ar savu dabisko skaistumu, un ir Meku sporta entuziasti visu veidu. Aland ir lielisks galamērķis golfs, makšķerēšana, kanoe un velosipēdu.

  Ālandu ainavas, kur jūs nekad vairāk par pāris metru attālumā no jūras, priecēs un apburt jums, vai jūs ņemt to viegli vai iet sporta traks.

  Aland ir vairāk nekā 100 restorāni un kafejnīcas. Faktiski vietējais laikraksts lēš, ka ir 53 vietas ieēsties Mariehamn vien.

  Aland ceļvedi

  Ālandu ir 6500 salas ir ļoti populārs tūrisma galamērķis visiem skandināviem un pamatoti. Ar tik daudz prāmju satiksmi uz Somiju, Zviedriju un Igauniju, tad iespaidīgu Ālandu salām vajadzētu būt daļa no Ziemeļeiropas brīvdienās.

  Aland, izrunā Oh-lahnd ir grupa salu, kas pieder Somijā, bet ir savs karogs un parlaments. Neskatoties uz oficiāli pieder Somijas valodu runā Aland ir Zviedrijas, lai gan daudzi cilvēki ir vairāk nekā priecīgi sazināties angļu valodā. Vasaras mēnešos gaisa temperatūra bieži vien sasniedz virs 30C. Patiesībā, jūs redzēsiet daudz cilvēku, peldoties jūlijā un augustā.

  oficiālā valūta salas ir eiro, bet Zviedrijas krona ir arī plaši pieņemts. Mariehamn ir galvenais pilsēta ar 11.000 gadu iedzīvotāju, un pilsēta ir daudz ko piedāvāt, tostarp iepirkšanās, restorāni un muzeji.

  Aland ir dabiski slavena ar savu dabisko skaistumu, un ir Meku sporta entuziasti visu veidu . Aland ir lielisks galamērķis golfs, makšķerēšana, kanoe un velosipēdu. Protams, pārgājieni ir vēl viens populārs variants ar 30 dažādās pieejamās dabas takas. Aland ainavas, kur jūs nekad vairāk par pāris metru attālumā no jūras, priecēs un apburt jums, vai jūs ņemt to viegli vai iet sporta traks.

  Iziešana Aland ir arī prieks. Aland ir vairāk nekā 100 restorāni un kafejnīcas. Faktiski vietējais laikraksts lēš, ka ir 53 vietas ieēsties Mariehamn vien. Aland restorāni sniedz patiesu garšu Skandināvijas, ar pieskārienu, kas ir unikāla ar šo īpašo galamērķi. Mēģiniet maigo kūpinātas flunder zivs ar kartupeļu salātiem vai vietējā blackbread, svartbröd , kas ir faktiski salds! Lai pabeigtu pie jūsu maltīti mēģiniet Olandu pankūku. Tas ir tradicionāls tuksnesis visbiežāk pasniedz ar sautētiem plūmēm un putukrējumu. Delicious!

  Ceļojumu Ālandu

  Prāmji ir vispopulārākais veids pārvadājumiem starp salām un velosipēdiem, ko lielākā daļa cilvēku, tiek izmantoti, lai nokļūtu no A līdz B

  Lietas redzēt un darīt

  Apmeklējiet muzeja kuģi, Pommern , kas ir kuģis atjaunota tās sākotnējā stāvoklī un atgādina apmeklētājus lielā flotes buru kuģu, kas reiz bija Mariehamn kā savu mājas portu. Uz klāja jūs atklāsiet, kāda bija dzīve uz jūrniekiem 1900 gados, kad jūrnieki bija dalīties ar savu kuģi ar cūkas, aitas, suņiem, kaķiem, un, protams, žurkas.

  Tāpat vērts apmeklēt ir Kastelholm, šī pils, celta 1380 gados, bija mājvieta daudzām Zviedrijas karaļi, kas valdīja kombinēto karaliste Zviedrijā un Somijā. Ir ekskursijas angļu un citās valodās.

  Ļoti tuvu Kastelholm pils ir Jan Karlsgarden brīvdabas muzejs, kas piedāvā vairākas tradicionālo Ālandu ēku pārcēlās no ap salām. Šeit jūs saņemsiet patiesu sajūtu par to, kā dzīve bija visā gados šī majestātiskā arhipelāgā.

  Tātad, veikt prāmi uz Olandes kā daļu no saviem Eiropas ceļojumiem vai plānot braucienu uz šo unikālo galamērķi. Jūs nenožēlosiet savu izvēli, un jūs varat būt pārliecināti, ka jums lielu cenu, lai jūs prāmju izmantojot AFerry!

  Visi foto pieklājīgi Visitaland.com