Prāmji uz Eolu salas

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Eolu salas prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Eolu salām, ieskaitot Salina, Lipari, Vulcano, Panarea un Stromboli no Itālijas. AFerry piedāvā dažādus prāmji uz Eolu salām, skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Eolu salas prāmi

  Rezervēšana Eolu salas prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Par Eolu salas

  Eolu salas ir arhipelāgs vulkāna salu Tirēnu jūrā. Šīs salas ir slavenas tūristu galamērķiem zināms par perfektu laika un aizraujošu ainavu.

  Neaizmirstiet, ka ir maršruti pieejami no Eolu salas, ka jūs varat pasūtīt ar AFerry, ar prāmju Itālija .

  Eolu salas, ceļojumi, atpūta

  Eolu salas sastāv no vulkāna arhipelāgu tikai pie Sicīlijas ziemeļu krastu Tirēnu jūrā. Salas ir populārs galamērķis vasaras tūristiem, piesaistot līdz 200000 apmeklētāju katru gadu.

  Pēc ierobežojot pilsētvides attīstību, Eolu salas ir saglabājuši savu skaisto dabisko stāvokli. Saglabājot zemniecisks itāļu ainavu, tas padarīs jūsu vizīti visu vairāk unikāls.

  ierobežojot pilsētvides attīstību, Eolu salas ir saglabājušās to skaisto dabas stāvoklis

  septiņas salas parādījās no jūras nekā pirms diviem miljoniem gadu. Nekad ir tālu no krasta, ir ļoti daudz zivju tuvumā, visbiežāk ir anšovi, sardīnes, skumbrijas, gliemji un vēžveidīgie.


  Travel Eolu salas

  Jūs varat ceļot uz Eolu salām ar prāmi no Napoli (Neapoles) Itālijā. Ceļošana starp salām, ir zemūdens spārniem; komunikācija starp salām ir labi un regulāri krustojumi veikt ceļojumus starp salām un kontinentu.


  Lietas, lai aplūkotu

  Katram no salām ir savs atšķirīgs raksturs, un daudz ko piedāvāt saviem apmeklētājiem. Tā, piemēram, Eolu salām piedāvāt kaut ko visām gaumēm. Lipari ir lielākā sala un Eolu salām bieži saukti par Lipāru salām, jo šo. Vulcano ir dienvidu salu, tā vulkāns pēdējo reizi izcēlās 1890. gadā; apmeklējot krāteri varat izbaudīt smaržu asa gāzes, ka tā izstaro. . Vulcano ir slavens ar saviem dubļu vannas un karstā atsperes

  Salina ir otrais lielākais no Eolu salas; tas ir auglīga un zaļa sala, kur vīnogas, kaperi un olīvas aug. Salina ir ideāls relaksējošām brīvdienām. Panarea ir mazākais salu; Panarea varat baudīt skaisto piekrasti un pludmalēm, peldēties vai nirt kristāldzidru ūdeņos vai baudīt lielisku skatu uz Stromboli ka Panarea sniedz. Stromboli ir vistālāk salas no kontinenta; tā ir mājvieta vienīgais vulkāns ir Eiropa ar pastāvīgi vulkānisks darbību. Par Filicudi un Alicudi salas ir vecākā no Eolu salām.

  Eolu salas ir slavens ar saviem skaidras zilo jūru, kas padara tos ideāli piemērots niršanai un trubiņu. Kursi un iekārtas var rezervēt vietas.