Prāmji uz Aegadian salas

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Grāmatu prāmji un uz Aegadian salām šādos maršrutos:

 • Favignana lai Levanzo
 • Favignana lai Marettimo
 • Levanzo uz Favignana
 • Levanzo uz Marettimo
 • Marettimo uz Favignana
 • Marettimo uz Levanzo
 • Marsala uz Favignana
 • Trapani lai Favignana
 • Trapāni lai Levanzo
 • Trapāni lai Marettimo

Rezervācijas prāmi vai uz Aegadian salām ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Aegadian salas prāmi

  Rezervēšana Aegadian salas prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot mūsu unikālo salīdzināšanas rīku, vai arī, ja jūs redzat cenu jums patīk šajā lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz atveriet .


  Par Aegadian salas

  Aegadian salas ir grupa mazu, kalnu akmeņu salas krastiem Sicīliju. Ir pierādījumi, lai pierādītu, ka cilvēki ir apdzīvojuši Aegadian salas simtiem tūkstošu gadu, ar neolīta un paleolīta gleznas atrodamas alas Levanzo.

  Lesser zināms tūristiem, nekā kaimiņu Sicīlijā vai Eolu salas, jūs saņemsiet vairāk autentisks vietējā pieredze Aegadian salās. Tas nozīmē, ka Aegadian salu ir izveidotas labi tūrismam ar fantastisku naktsmītnes, restorāni, kafejnīcas, veikali, velosipēdu noma un laivu braucieniem pieejami.


  Ceļojumi pa Aegadian salām

  Ceļošana starp Aegadian salām vislabāk izdarīt ar prāmi. Jūs varat atpūsties uz klāja un izbaudīt piekrastes skaistumu salām no laivas. Jūs varat pasūtīt prāmju ap Aegadian salām AFerry.

  Ceļošana laikā viens no Aegadian salām ir vienkārša. Favignana ir vienīgā sala ar ceļu tīklu un ierobežojumi, ņemot līdzi automašīnas uz salu, lai jūs labāk atstājot savu transportlīdzekli pie Trapani autostāvvietā. Riteņbraukšana ir visvairāk patīkams un praktisks veids, kā iegūt ap salām, kas nav pārāk nodokļa likmi, jo salas ir mazas.


  Lietas, kas redzēt Aegadian salās

  Tāpat kā lielākā daļa salu grupu, zveja ir liela daļa no kultūras uz Aegadian salās. Viens no labākajiem lietas darīt uz salām, ir pavadīt vietējos zvejniekus, jo tie novākt no jūras.

  Island lēciena ir populāra tūristu un to var izdarīt biļešu ieplānots prāmjus ar AFerry, vai, ņemot kuģīti no viena no ostām. Daudzi no laivu braucieniem jūs aizvedīs uz alas, grotas, Noslēgti pludmales, ar iespēju peldēties vietās jūs citādi nevar sasniegt.

  zemes, tur ir daudz, lai izpētītu, un jūs varat darīt, iznomājot velosipēdus vai bagiju, vai arī varat vienkārši pārgājienā ar kājām. Kalnainā ainava piedāvā fantastisku skatu uz jūru un piekrasti, un jūs varat atrast sev pārgājienos pa drupām.

  Ar Aegadian salas, jūs varat izpētīt bagātu vēsturi un ainavu, neskartu parastajā tūrismu.