Prāmis ceļvedis Grieķiju un Grieķijas salām | Kā

Karte

grieķu prāmju ziņas: E-biļešu drīzumā

2015. gada janvārī tad Grieķijas ministrs kuģniecības, Miltiadis Varvitsiotis parakstīja prezidenta dekrēta projektu, lai izveidotu pilnīgu elektronisko biļešu grieķu prāmju tirgū. Tas nozīmētu, ka pasažieri varētu iekāpt prāmjus tikai ar apstiprinājumu un to apliecinoša dokumenta. Specifikācija jaunai elektroniskās rezervācijas sistēmu, ir izvirzīti uz priekšu, tomēr nav zināms, kad pabeigta e-biļešu būs pieejami.

Darba lai Piraeus ostā no lidostas un atrast savu ceļu apkārt

Lidošana uz Atēnu un tad veikt prāmi uz jūsu galamērķi nereti ir daudz lētāk nekā ņemot savienotais lidojums. Un vasarā, tur ir arī katra iespēja, jūs neatradīsiet lidojumu nelielajām salām. Daudziem ar prāmi ir arī ļoti patīkama pieredze - dod jums iespēju iegūt ložņāt pīķa dažādu salu pa ceļam. Kā Nikos Kazantzakis raksta Zorba grieķu: "Laimīgs ir tas cilvēks, es domāju, kurš pirms nāves, ir laime kuģot uz Egejas jūru."

Ja ar prāmi no Atēnām, jūs izmantot Pirejas ostu - izteiktāks zirņi-ray-mums. Šī ir viena no lielākajām ostām Vidusjūrā. Aptuveni 22 miljoni cilvēku izmanto to katru gadu.

Par laimi, nokļūšanai uz Pirejas ostu no lidostas ir ļoti viegli. Ir trīs galvenās iespējas: taksometru, autobusu vai metro.

Taxi:

 • Pieejamība: Pieejams visu laiku.
 • Aptuvenās izmaksas:
 • Travel laiks: Aptuveni 50 minūtes, atkarībā no satiksmes.

Metro:

 • Pieejamība:. 6:30-23:30
 • Atiešanas: Ik pēc 30 minūtēm .
 • Norādes: Lietojiet ar metro Monastiraki staciju. Izmaiņas Monastiraki uz zaļās līnijas uz Piraeus. Osta atrodas pretī stacijai. Tur ir gājēju tilts pār ceļu
 • Aptuvenās izmaksas:. Viens veids: 8 eiro. Atgriešanās: 14 eiro. Bērni līdz 6 braukt par brīvu.
 • Travel laiks: Aptuveni 1 stunda 10 minūtes.

Autobuss:..

 • Pieejamība: Ir pieejams visu dienu un nakti
 • Atiešanas: Ik pēc 30 minūtēm
 • Atrašanās vieta: autobusu pietura atrodas pie ierašanās starp 4 izejas un izejas 5.
 • Norādes: Lietojiet autobusu: X96: Piraeus - Athens Airport. Osta atrodas pretējā pusē no autobusu pieturas. Tur ir gājēju tilts pār ceļu.
 • Travel laiks. Apmēram 50 minūtes, atkarībā no satiksmes
 • Izmaksas: aptuveni 5 eiro. Bērni līdz 6 braukt par brīvu. Puscena biļetes pieejamas studentiem un tiem, kas jaunāks par 18 vai virs 65 gadiem

Oficiālā padoms var būt, ka jums ir, lai grāmatu jūsu suns pet audzētavas, patiesība ir tāda, ka, ja Jūs lietojat parasto prāmi (nav ātri prāmju), ka suņiem ir laipni uz tāfele ar lielāko prāmju kompānijām. Jums, protams, ir, lai saglabātu savu suni pie pavadas visu laiku, un, ja jūsu suns ir nosliece uz rupju uzvedību, uzpurnis ir ieteicams pārāk. Jums ir arī palikt uz klāja, nevis iekšpusē prāmi - ja jūs pasūtīt pet kabīne - bet ir ieēnotos.

Tomēr, tas nav teikt, ka mājdzīvnieku būdas, nav laba ideja. It īpaši, ja jums ir garš ceļojums, un vēlas pavadīt kādu laiku iekšā prāmja vai ir rezervētas sēdvietas. Lielākā daļa suņu būdas atrodas uz augšējā klāja, un ar lielāko daļu prāmju uzņēmumiem, jūs varēsiet apmeklēt jūsu mīluli ceļojuma laikā, un pat veikt viņam pastaigāties.

Ja jūsu suns nav labi apstrādes kāpnēm, tad lielākā daļa no lielajiem prāmjiem (piemēram, tiem, kas darbojas ar Blue Star Ferries) ir arī lifti - ņemiet vērā, ka grieķi izmanto franču vārdu "ASCENSEUR" izrunā ah-san-kungs, par liftiem. Tomēr nav garantijas, ka prāmis būs lifts, tāpēc tas var būt ieteicams, lai pētniecības savu kuģi, pirms jūs ceļojat.

Ja iekāpjot un izkāpjot ar savu suni, jums var arī gaidīt, kamēr lielākā daļa citu cilvēku ir gājuši pirms jums. Tas ir arī vērts atcerēties, ka, lai gan lielākā daļa grieķi ir suņu mīļotājiem, Grieķija vasarā var būt tūristus no visas pasaules. Jums nevajadzētu gaidīt visiem jūs sastopaties būt no suņu mīlošs kultūru.

Vissvarīgākais, neaizmirstiet, ka vasarā temperatūra bieži ir virs 30 grādiem pēc Celsija, un var sasniegt pat 40 grādiem pēc Celsija, tāpēc pārliecinieties, ka jums ir līdzekļi dot savu suni ūdeni. Auduma suņu bļodas var noderēt, ja jūs ceļojat Grieķijā ar savu suni. Jūs varēsiet iegādāties ūdeni uz kuģa. Un, ja jūsu suns ir pet audzētavas pārliecinieties, ka jūs novietojiet trauku tādā veidā, ka tas nevar būt vienkārši apgāztas.

Daudzi prāmju kompānijas piedāvā arī mājdzīvnieku kabīnes. Šīs mājiņas parasti tāds pats kā parasto kabīnes, bet ir lamināta grīdas avāriju gadījumā.

Tomēr, ja jūs ceļojat uz ātrgaitas prāmi, jums būs vieta jūsu suns pet-audzētavā. Tikai lielākās ātrgaitas prāmji piedāvās šos. Sakarā ar to, kā ātri šie prāmji ceļo, viņi neļauj pasažieriem uz klāja brauciena laikā, un jūs arī nevarēsiet apmeklēt jūsu pet, kā jūs ceļot. Daudzi grieķi, izvēlas ceļot ar parastajiem prāmjiem, ja ceļo ar savu suni. Ir arī mazāka iespēja bedrains braukt uz parasto prāmi.

Fast prāmji v parastie prāmji

parasti ir divu veidu prāmji ceļojot Grieķijā: ātri prāmju un parastajiem prāmjiem. Fast prāmji var būt vai nu lieli katamarāni spēj transportlīdzekļus un pasažieru vai jaudīgas pasažieru tikai kuteru, kas var būt mazāks, nekā daudzi jahtu pārvadāšanai. Parastie prāmji ir veids, kas parasti darbojas uz Dover-Calais maršrutu. Tie var būt ļoti liels, ar vairākiem klājiem un iekārtām, tostarp restorāniem, kafejnīcām un bāriem.

Fast prāmji var piedāvāt daudz laika taupīšanas nekā parasto prāmjiem, bet arī augstākas biļešu cenas. Ja ceļo no Mykonos uz Naxos jūlijā, piemēram, jūs ietaupīsiet gandrīz stundu ar ātru prāmi, bet ātri prāmju maksās & mārciņu, 21. un parasto prāmi & mārciņu; 15. Tomēr ir daži trūkumi too. Pirmkārt, tur nav daudz iespējas, piemēram, kafejnīcās un restorānos. Patiesībā, parasti būs tikai kafejnīca un tualetes telpas. Jums arī nav atļauts ārā uz klāja, jo ātrumu, ar kādu kuģi ceļo.

Bez tam, lai gan lielie ātri prāmjiem būs visbiežāk piedāvā ļoti vienmērīgu braukšanu, ar sliktu laika apstākļu, šķērsojot ar mazāku ātru prāmi var būt nepatīkama pieredze, un nevis tiem, ar vāju jūras-kājām. No otras puses, lielākā daļa mūsdienu parastie prāmji ir uzlabotas stabilizācijas sistēmas, lai nodrošinātu vienmērīgu braucienu jebkuros laika apstākļos. Jāatzīmē gan, ka lielākā daļa no gada jūra Grieķijā ir gluda.

Vēl viens faktors, kas jāapsver, izvēloties starp ātru vai parasto prāmi ir vējš. Parastie prāmji var ceļot ar vēju līdz 8. vai 9. uz Beaufort skalas, bet ātri prāmji parasti nebūs ceļot ar vēju virs 6, vai arī ceļot tikai ļoti lēni. Augstas vēji, visticamāk no aptuveni 15. novembra līdz 15. janvārim un no 15. jūnija līdz 15. jūlijam.

Par laimi kavējas reisu dēļ vēja, ir retums. Bet, ja esat ieplānojis bura uz ātru prāmja un vējš šķiet augsts, tas var būt vērts konsultācijas par biļešu aģentūru. Dažreiz tā ir vienkārši vieglāk aizstāt ar parasto prāmi, lai izvairītos no kavēšanās. Lai gan lielākā daļa burāšanas kavējas parasti vienu dienu.

Kopsavilkums - Fast prāmji:

Lielas katamarānu vai augstu powered kuteru

Citi konsultācijas

Kad man vajadzētu ierasties ostā?

Oficiālais padoms ir parasti ierodas vienu stundu pirms izlidošanas, ja jums ir kāju pasažieru un divas stundas, ja jūs ar savu transportlīdzekli. Tomēr patiesībā, ja jūs ierodaties vēlāk kā pēdu pasažieris nevajadzētu būt nekādu problēmu. Nav reģistrācijas procedūra, piemēram, lidostās, un jūsu biļete tiek pārbaudīta tikai jūs iekāpt prāmi.

Saglabājiet turēt savu biļeti

Kad jūs kuģa, nav mest prom jūsu biļete. Jūsu biļete var pārbaudīt vēlāk. Tas ir tāpēc, ka daži cilvēki var mēģināt turpināt ceļot, nekā to biļetes oficiāli atļauj.

Populārs salu lēciena maršruti

Island lēciena Kiklādu

Kiklādu ir iespējams, slavenākais grupa salām Egejas un šis reģions veido lielākoties prāmju satiksme .

Ieteicams Kiklādu salu lēciena maršruts: Mykonos - Naxos - Santorini
Prāmis ceļojumu laiks:

Mykonos uz Naxos:
Fast prāmis: 1 h 30 min
parasto prāmi: 2 stundas 20

Naxos Santorini:
Fast prāmis: 1 h 35 min
parasto prāmi: 2 stundas

Santorini uz Mykonos:
Fast prāmja: 3hrs 10 min

Ferry ceļot parasti ir iespējams visu gadu, bet ātri prāmji parasti tikai vasaras mēnešos. Atsevišķie prāmjiem var tikt ņemti starp Santorini un Mykonos citā laikā.

Mykonos

Mykonos ir prāmis centrs salu. Vairums lielāko maršrutus salu iet cauri Mykonos un lēti lidojumi uz tās starptautiskās lidostas no uzņēmumiem, piemēram, EasyJet Tā ir ideāla vieta, lai sāktu vai pabeigtu kādu salu tūre.

Ir divi porti uz šīs salas; veco ostu un jaunas ostas. Vecais osta ir pilsētā, un tikai daži no mazākās ātri prāmju tagad doks šeit. Jaunā osta ir nedaudz ārpus pilsētas, bet to var sasniegt ar autobusu vai taksometru, bet daudzas viesnīcas piedāvā bezmaksas transportu. Bezmaksas nodošana var būt labi vērts, jo īpaši vasarā, kad atrast vietu uz autobusu, vai pieejamo taksometru, var būt grūti.

Lai gan zinot, ko ports atstās no var būt mulsinoši tūristiem, visas viesnīcu īpašnieki un taksometru vadītāji būs zināt, ko ostu, lai dotos uz. Tomēr tas būs atkarīgs no kuģa nosaukumu, nevis nosaukumu uzņēmuma. Daži uzņēmumi izmanto gan ostas ar to mazāki kuģi dodas uz veco ostu. Tādēļ ir vērts atzīmēt jūsu kuģa nosaukumu un kam tas gatavs, ja organizējot pārskaitījumu.

Mykonos ir slavena ar savu naktsdzīvi. Jūs varētu iet uz vakariņām no 8pm bet nakts tiešām kļūst notiek no pusnakts līdz rītausmai. Lielākā daļa no pludmales bāru pārvērsties improvizēts naktsklubi arī rītausmas pieejas. Par laimi, ja jūs vēlaties, lai izvairītos, lai kaut kur vairāk mierīga, daudzas salas ir tikai īss hop prom, ieskaitot Santorini un Naxos

Santorini

Santorini (pazīstama arī ar savu seno nosaukumu.: Fira) ir arī lēti lidojumi uz tās starptautisko lidostu un daudzi prāmju savienojumu, lai jūs varētu sākt savu ceļojumu šeit. Galvenais starp salām prāmju osta ir pazīstama kā Athinos ostā. Ja ceļojat uz satelīta salas Thirasia ir arī izbrauca daudz mazāku ostas Oia.

Athinos osta atrodas apmēram 15 minūšu brauciena attālumā no galvenās pilsētas Fira. Ir autobusu pakalpojumu, bet, ierodoties vasarā atrast vietu, var būt ļoti grūti ar daudziem cilvēkiem steidzas iekāpt. Sakārtotu rindas nav vispār notiek Grieķijā. Tas var būt arī tikpat grūti atrast taksometru, un tāpēc, ja jūs varat organizēt pārskaitījumu, tas bieži vien ir vienkāršākais un labākais risinājums.

Santorini ir slavena visā pasaulē, lai tādā mērā, ka daudzi tūristi varētu zināt Santorini, bet nevar zināt, tas ir Grieķijā. Santorini vērš tūristi no visas pasaules ar savu satriecošu skatu kaldera. Sala ir arī tagad ir plaši uzskatīts, ka mītisks sala Atlantis. Paliekas no pārsteidzoši paveikto aizvēsturiskajiem Minoan civilizācijas, atbalsta šo viedokli.

Lai gan Santorini var būt lielas pludmales, tas nav īsti slavena viņiem. Par laimi citas salas ir tikai īsa hop prom ieskaitot Naxos.

Naxos

Tāpat kā daudzi Grieķijas salām, ostas Naxos atrodas Chora (izrunā "Hora"), tas ir nosaukums dots uz galveno pilsētu uz salām, kur pilsētas nosaukums ir tāds pats kā salu. Ja jūs plānojat palikt pilsētā, jūs, iespējams, atrast savu viesnīca atrodas pastaigas attālumā. Lai gan ir taksometri pie ostas un galvenais autobusu galapunkts atrodas beigās prāmju ostas piestātnes.

Naxos ir lielākā sala salu un ir kļuvusi ļoti populāra pēdējos gados. Tā ir slavena ar savām lielajām senatnīgs pludmales, piemēram, Plaka pludmale. Tas ir tik garš, ka pat pīķa sezonas, dažos punktos, jūs varat atrast tikai dažus cilvēkus. Tas ir arī slavens ar savu lauksaimniecību un tāpēc tās pārtiku. Tur nav daudz naktsdzīve uz šīs salas, bet tas ir vairāk nekā veido kvalitātes un skaita tavernas.

Taksometri ir pieejami Kolana ostas tāpat kā autobusi, un jūs varat iegādāties biļetes uz autobusu vai pirms iekāpšanas. Ja tur nav traks skriešanās nokļūt tālāk, tad dažreiz ir vērts gaidīt, kamēr tuvu jūsu izbraukšanas laikā, kad gaisa kondicionēšanas varētu ieslēgties tikai tad, pēdējā brīdī.

Roda var būt slavens Faliraki Un klubs 18-30 pūlis, bet tas sala, mazliet līdzīgi Krētas tiešām ir to visu. Jūs atradīsiet jūdzes senatnīgs smilšu pludmalēm ārējos, kalniem un mežiem interjera un, protams, pilis un baznīcas bagātība. Un tur ir arī viens no labākajiem viduslaiku pilsētām Vidusjūras

.

Tilos

Livadia ir salas osta un lielākā apmetne - bet ne galvaspilsētā. Tomēr tas joprojām ir ļoti daudz ciems. Lielākā daļa salas sākās off ar saviem galvaspilsētām interjerā, lai aizsargātu sevi pret pirātiem - bet ar Advent tūrisma, tas mainījās. Tilos palika tāds pats. Patiesībā, tik maz ir Tilos mainījušies, ka mūsdienās visa sala ir atzīta par ekoloģiskā parku. Tilos ir gājējs paradīze, ar zaļo pauguri izraibināta ar ziediem un savvaļas augiem.

Nokāpjot prāmja, jūs atradīsiet, nav ostas kā tādu. Tā vietā jūs esat palicis pašā ciemata centrā Livadia. Tik maza un gleznainā ir ciems, jo fakts, ka viesu prāmji bieži var izskatīties anahronismu - grieķu vārds, kas nozīmē pret (ANA) laiks (chrono)

Lai saņemtu apkārt, tur ir tikai viens autobuss. ceļš gatavojas dažas no galvenajām vietām, un jūs varat arī īrēt automašīnu, mopēdu vai velosipēdu.

Symi

ostas un galvenā pilsēta daļu nosaukums salu, bet ir sadalīts divās daļās. Skaistākais puse - Gialos, ir vieta, kur prāmju osta. Lūk, divi un trīs stāvu akmens mājas pūlis ostu - atgādina Venēcijas ciematā. Katrs sarkano flīžu māja vibrējošām krāsotas toņos indigo, okera un terakota. Vista dominē vecā pulksteņa torni. Ir daži prāmju pieejas Grieķijā kā apdullināšanu kā pieeju salas Symi.

Lai saņemtu apkārt, ir daži autobusi un dažas taksometri, ko jūs varat atrast pie ostas. Ir arī ūdens taksometri dodas uz tuvējām pludmalēm ietaupīt jums nepatikšanas ar autobusu vai kājām

Ir arī cits osta otrpus salas -. Panormitis - atrašanās vieta salu slavenā klosteris, kas apmeklē cilvēki no visas pasaules. Un no šejienes ir prāmji uz un no Symi pilsētu -. No Chora

Island lēciena Sporades

Neskatoties mazumiņš nesen slavu, šīs salas paliek pie uzvarēts dziesmu. Ir iespējams, nav zaļāka grupa salu Grieķijā. Ja Jums tiek izmantoti, lai bieži vien tuksnesis, piemēram, ainavu salu, jums var būt par šoks, apmeklējot Sporades. Šie 24 salas atrodas ziemeļrietumos Egejas. Tikai četri no salām paliek aizpildīta visa gada garumā; Skiathos, Skopelos, Alonissos un Skirosa

Ieteicams Sporades salu lēciena maršruts: Skiathos - Skopelos - Alonisos

Prāmju ceļojumu laiks.

Skiathos lai Glossa (Loutraki):
20 minūtes

Skiathos uz Skopelos pilsēta:
Viena stundas laikā

Skopelos town uz Alonissos:
25 minūtes

Alonissos uz Skiathos:
1st 20 min

Ferry ceļot parasti ir iespējams visu gadu.


Skiathos

Skiathos ir lidostā ar regulāru satiksmi no Atēnām un vasarā ir arī tiešie čartera lidojumi no dažiem mazākiem pārvadātājiem piemēram, Thomson Airways. Ir arī regulāras prāmju, gadu, no tuvējās ostas pilsētā Volos. Krustojot ilgst aptuveni 1 stundu un 40 minūtes. Tā ir lieliska vieta, lai sāktu ceļojumu Sporades.

Skiathos osta ir Skiathos pilsēta un netālu no gleznainā vecās ostas teritorijā. Ir autobusi un taksometri ir pieejami, bet, ja jūs vēlaties, lai izpētītu neskartu ziemeļu pusē salas, tad jūs labāk īrēšanai -. Ideālā 4 * 4

Pati Skiathos salu noteikti būs nepieviļ ja mājīgas tavernas, sulīgs zaļā kalni un senatnīgs pludmales ir tas, ko jūs esat pēc. Ja tas ir klubu nakts vēlaties, lai gan, Sporades, iespējams, nav par jums.

Skopelos

Nākamais galamērķis jūsu maršrutā būtu Skopelos. Šeit ir faktiski divas galvenās ostas. Tuvāko ports Skiathos ir uz rietumu pusē salu - ostas Loutraki. Šī osta var arī saukt GLOSSA - pēc tuvāko pilsētu. Otrais osta ir galvenā osta un atrodas pilsētas Skopelos - uz Chora. Prāmis no Skiathos līdz Loutraki aizņem tikai divdesmit minūtes, bet jums ir nepieciešama stunda, lai nokļūtu Skopeolos pilsētu kā prāmis iet visu ceļu ap salu.

Daudzi cilvēki var uzzināt par Skopelos no filmas "Mamma Mia", kas izmanto Skopelos kā filmēšanas vietu. Ja esat redzējis filmu, jūs zināt visu, kas Skopelos var piedāvāt - senatnīgs pludmales, protams, bet pats galvenais - šķēli neskarto Grieķijā. Neskatoties uz popularitāti filmu, salā joprojām neskartā un pat sezonas jūs neatradīsiet tik daudz tūristu, salīdzinot ar dažiem citiem salām.

Alonissos

Alonissos ir visattālākajos no Sporades salām un ir mājvieta Nacionālais jūras parks Alonissos un Ziemeļīrijas Sporades - lielākais jūras aizsargājamās teritorijas Eiropā. Faktiski, jūras parks ietver visus Alonissos salā pašas un tās apkārtnes ANO apdzīvota salas, kā arī jūrā.

Galvenais osta Alonnisos sauc Patitiri, un tas ir arī lielākais ciemats salas. Laivu braucieni uz dažiem blakus esošajām salām ir atļauts no Patitiri, ja jūs patiešām vēlaties nošķirtību. No Patitiri, vasarā, ir autobusi uz dažiem galvenajiem plankumi uz salas. Un, protams, taksometru un automašīnu noma ir pieejami visu gadu.

Nav pārāk daudz brīvdienu galamērķiem, kas atrodas jūras parkos - nemaz nerunājot lielākais Eiropā, un lai jūs varat iedomāties, cik neskarta reģionā tas ir. No Alonissos, tas ir tikai stundu atpakaļ ar prāmi uz Skiathos veikt savu lidmašīnu vai prāmi atpakaļ uz cietzemi.

Piezīme par ņemot taksometru vai no ostas

Lai gan nav strikti atļauta ar likumu, daudzi taksometru vadītāji ļaus pasažieriem dalīties izbraucienā un maksas katram pasažierim atsevišķi vienā ceļojumā. Tādēļ, ja vēlaties dalīties braukšanas maksu ar citiem cilvēkiem dodas uz to pašu vietu, pārliecinieties, ka jūs runāt ar saviem kolēģiem pasažieriem pirms iegūt un pastāstīt taksometra vadītājam, jums ir visi kopā pirms ieskaita. Tas varētu novest pie diezgan ietaupījumu.

Grieķijas salas filmas

Grieķu salas ir funkcijas daudzās filmās. Pirms izlemt, kur jūs vēlaties doties, tas varētu būt vērts skatīties maz kādu iedvesmu. Šeit ir daži slaveni piemēri ar Grieķijas salas vietās:

Mamma Mia (2008)
Main vietas: Skopelos in Dodekanēsā salās. Citas vietas: Skiathos un Pelion piekrastē.

Par Ceļojumi Bikses māsu radniecība (2005) un 2. daļa (2008)
Galvenā grieķu vietu. Santorini in Kiklādu salās

Captain Corelli s mandolīna (2001)
Main vietas: Kefalonija Jonijas salās

Shirley Valentine (1989)
Galvenā vietas:. Mykonos šajā Kiklādu salās

The Big Blue (1989)
Main vietu.. Alonissos šajā Sporades salu

High Season ( 1987)
Main vietu. Rhodes in Dodekanēsā salās

Zorba Grieķijas (1964)
Main vietu. Krēta