Prāmji uz Norvēģiju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Norvēģija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Izmantojot AFerry jūs varat salīdzināt visiem prāmjiem uz Norvēģiju Mēs jums parādīsim visu līdzvērtīgos maršrutos blakus, visi prāmju uzņēmumiem un parādīs datumu diapazonu -. Viss, lai jūs varētu atrast mūsu labākās cenas par labāko laiku jums.

Mēs nestrādājam ar īpašo piedāvājumu kodiem. Ja jūs pasūtīt no šīs lapas, vai jebkuru citu, jūs saņemsiet visus mūsu jaunākos piedāvājumus un piedāvājumus. Nav nepieciešams iepirkties vai atrast speciālu kodu vai grāmatu no noteiktā lapā. Salīdzinot un biļešu prāmjus ir viegli ar AFerry.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Frederikshavn - Oslo
(DFDS Seaways)
190 €
 • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 31.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Kā rezervēt prāmi uz Norvēģiju

  Biļešu prāmi uz vai no Norvēģijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Norvēģiju

  Norvēģija ir skaista zeme ar elpu aizraujošiem, daudzveidīgu ainavu iespaidīgas kalnu grēdas, apdullināšanu fjordi un kosmopolītiskās pilsētās.

  Apmeklējiet Oslo izjust pilsētu, modernu dzīves un apmeklēt daudzus muzejus un kultūras objektus, kas Oslo piedāvājumi, piemēram, Vikingu kuģu muzejs.

  Slēpošanas un pārgājieni ir lielisks veids, kā piedzīvot lauku.

  Norvēģijas likumi, līdzīgi tiesībām klīst Skotijā, nozīmē, ka jūs varat nometne diezgan daudz visur, un tas ir vērts izmantot šo, ja Jums ir pagarināts laika bloku, lai nodrošinātu, ka jums saņemt pilnu pieredzi Norvēģijas tuksnesī.

  Norvēģija Travel Guide

  Norvēģija ir valsts, kas, bizarrely, spēj apgalvot, ka tas ir visvairāk Rietumu lielākā daļa Austrumu un visvairāk ziemeļu valsts Ziemeļvalstu pussalā. Dīvaini, jo tas var likties, tas ir faktiski ģeogrāfisks fakts (iet un meklēt kartē!). Zeme, kas reiz bija mājvieta Vikings tagad padara interesantu vietu, lai iet un izpētīt atvaļinājumā.

  Ceļojumu Norvēģijā

  Norvēģijas bitu lielākā daļa cilvēku vēlas redzēt, ir fjordiem un ziemeļiem. Ziemeļu parasti ir nepieciešams, lai jūs varētu piekļūt jūsu personīgo automašīnu (noteikti četru riteņu piedziņa un, vēlams ar ultraskaņas aļņu iebiedēšanas - kaut cik man zināms, tāda lieta vēl nav izgudrots). Fjordiem - labi jūs vēlaties veikt laivu, tiešām.

  Jūs varat saņemt ap ar vilcienu, un ainava bieži apdullināšanas. Tomēr ceļojums, iespējams, būs dārgi un lēni. No plus pusē, atšķirībā no daudzām Eiropas valstīm, ja jūs rezervēt kupeju kādā Norvēģijas vilcienā, jūs saņemsiet visu nodalījumu, nevis tikai gultas. Par britu tūristiem, kas vēlas savu personīgo telpu, lai būtu vismaz 3 jūdzes diametrā, tas nāk kā milzīgs atvieglojums.

  Kad rezervēt kupeju kādā Norvēģijas vilcienā, jūs saņemsiet visu nodalījumu, nevis gultu.

  vadot automašīnu Norvēģijā Rūpēties. Apstāšanās attālumus būs lielāka, ja laika apstākļi ir negatīva, un ceļi ir bieži neizskaidrojamā kārtā, mīļākās ganību pamatojums aļņiem un ziemeļbriežu. Sadursme ar ātrumu, ar kādu no šiem, iespējams, būt letālas, gan attiecībā uz briežu un ikviens savā automašīnā.

  Automašīnu prāmji ir neatņemama daļa no autoceļu tīkla Norvēģijā, un tie ir arī lielisks veids, lai redzētu fjordiem. Dažās jomās, šie pakalpojumi var tikt saistīti ar laika apstākļiem kavēšanos vai atcelšanu, tāpēc vienmēr jābūt gataviem pieņemt, ka mazliet vairāk laika.

  Lietas, kas redzēt Norvēģijā

  fjordi. Ok, tas ir skaidrs, un visi to zina, bet nopietni - jums ir jāiet, un tos apskatīt. Viņi veiks jūsu elpa prom. pēdējā laikmetā Šīs senās ielejas tika samazināti par ledājiem un bieži vien ir daudz dziļāka, nekā apkārtējo jūru. Daži no dziļākajiem fjordiem ir pat mājvieta koraļļu rifiem.

  Bez tam, slēpošana un pārgājieni ir gan lielisks veids, kā piedzīvot lauku. Norvēģijas likumi, līdzīgi tiesībām klīst Skotijā, nozīmē, ka jūs varat nometne diezgan daudz visur, un tas ir vērts izmantot šo, ja Jums ir pagarināts laika bloku, lai nodrošinātu to, ka jūs saņemsiet pilnu pieredzi norvēģu mežonīgs.

  Norvēģijas likumi, līdzīgi tiesībām klīst Skotijā, nozīmē, ka jūs varat nometne diezgan daudz jebkur.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Norvēģiju, tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!