Kanāda Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Grāmatu prāmji un uz Kanādu šādos maršrutos abos virzienos:

 • Alliford Bay uz Skidegate
 • Caribou lai Woods Island
 • Digby Saint John
 • Klemtu Port Hardy
 • Klemtu Prince Rupert
 • Port Hardy Prince Rupert
 • Port hardy Bella Bella
 • Portland līdz Jārmutu
 • Prinsruperta uz Skidegate
 • Prinsruperta Bella Bella
 • Prinsruperta uz Ketchikan
 • Saint John uz Digby
 • Seattle Victoria

rezervācijas prāmi vai Kanādā ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, tikai izmantot rezervēšana veidotu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Kanāda prāmi

  Biļešu Kanāda prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Kanādas

  Kanāda ir lielisks galamērķis tūristiem. Šī valsts tiešām ir viss, ieskaitot pārsteidzošā skaisto dabu.

  Tas nav svarīgi, kas jums patīk, Kanādā ir daudz āra aktivitātēm, lai piedāvātu jums, piemēram, airēšana, White Water pludināšana, pludmales volejbols, klinšu kāpšana , Slidošana, slēpošana, snovbords, Golfs, izjādes ar zirgiem, Peldēšana, Rollerblading, Sniega kurpes, un ilgu etcetera. Izmantojot AFerry jūs varat pasūtīt prāmjiem uz vai no Kanādas vienkārši un viegli, lai palīdzētu jums veikt lielāko daļu no jebkuras uzturēšanās.

  Kanāda ceļvedi

  Kanāda ir multikulturāla nācija ar neticami skaistu ainavu un ar bagātu un aizraujošu vēsturi.

  Kanāda ir valsts, kas atrodas uz ziemeļu daļā Ziemeļamerikas, kas stiepjas no Atlantijas okeāna līdz Klusajam okeānam, un uz ziemeļiem, uz Ziemeļu Ledus okeānā. Tā sastāv no desmit provincēs un trim teritorijām, var iedalīt četrās galvenajās reģionos: Rietumu Kanāda, Centrālā Kanāda, Kanādas Atlantijas okeāna un Ziemeļu Kanādas. Tās kopēja robeža ar ASV ir pasaulē garākā sauszemes robeža. Tās galvaspilsēta, Otava, stāv uz dienvidu krastā Otavas upes ar iedzīvotāju skaits ir mazāks nekā miljons.

  15.gadsimtā britu un franču kolonijas izveidota Kanādā. Ziemeļamerikas zemes tika ieguvusi un zaudējusi Lielbritānijai, līdz 18.gs., kad tā atstāja teritorijas, kas pašlaik sacerēt Kanādā. Šodien valsts ir dalībniece Nāciju Sadraudzības un karaliene Elizabete II ir galva valsts.

  Kanāda ir kultūras saplūst, kam ietekmēm no dažādām etniskām grupām un tautību, tostarp Lielbritānijas, franču un aborigēnu kultūru. Oficiālās valodas ir angļu un franču valodā.

  Pateicoties milzīgo pagarināšanu, ziemas un vasaras vidējā temperatūra Kanādā svārstās no reģiona uz reģionu. Daudzās valsts daļās, ziemas var būt ļoti smagas, jo īpaši interjera un Prairie provincēs. Temperatūra uz vasarā ir patīkami starp krastiem, bet diezgan augsta dažās interjera vietās, kur tas var paaugstināt līdz 40 ° C.

  Ceļošana Kanādā

  Pašlaik par AFerry, jūs varat rezervēt kruīzu uz Viktorijas salā Vankūverā. Tas ir lielisks veids, kā paplašināt jebkuru brīvdienas ap Britu Kolumbijas apgabalā, jo kuģi pienāk un atiet no ostas Seattle Pacific Northwest reģionā. Clipper brīvdienas sniedz šo pakalpojumu.


  Lietas, kas darīt Kanādā

  Kanāda ir daudz āra aktivitātēm, lai piedāvātu jums, piemēram, airēšana, White Water pludināšana, pludmales volejbols, klinšu kāpšana, Slidošana, slēpošana, snovbords, Golf, izjādes ar zirgiem, Peldēšana, Rollerblading, Sniega kurpes, un ilgu etcetera.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus visā Kanādā ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!