Favignana uz Trapani Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Favignana uz Trapani prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Favignana līdz Trapani. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Favignana uz Trapani maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Favignana Trapani prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Favignana Trapani ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Favignana

Favignana ainava bieži tiek salīdzināta ar tauriņš. Divas plakanas Izsakās zemes meliem kā spārniem abās pusēs augstu klinšu mugurkaula, kas tiek papildināta ar vecām cietokšņa. Prāmji ierodas Favignana pilsētu, vienu blīvi apdzīvotā teritorijā uz salas. Pilsēta atrodas uz austrumu pusē salu, kas ir savienots ar rietumu pusē ar ceļa tuneli caur akmeņainas mugurkaula, kas šķir abas līdzenumiem.

Absorbēt atmosfēru salas un veikt pastaiga pa pilsētu, jūs atradīsiet daudz interesantu veikalu tūristiem, tostarp zivju veikali pārdod zivis tikko nozvejotas šajā dienā. Favignana ir bagāts mantojums tunzivs zveja un jūs redzēsiet to tirgus stendiem.

Ja jums ir nepieciešams atpūsties un uzsūktu saulē, ir daudz mazu pludmales, lai jūs varētu izvēlēties. Lido Burrone ir plaša smilšu pludmale kopā ar bāru un restorānu padarot to par lielisku vietu, ja jūs apmeklējat ar bērniem. Solāriju un saulessargi ir pieejami noma.

Ja jūs esat pēc kaut nedaudz atšķiras, kas ir viens no labākajiem peldvietu plankumi ir Cala Rossa, lauru ieliktas klinšu piekrasti. Tas var būt grūti panākt, lai var nebūt piemērots, ja jūs apmeklējat ar bērniem, bet tas ir tā vērts, kad jūs sasniegsiet pludmali.

Par Trapani

Miles un jūdžu attālumā no pludmales padara Trapani lieliska pilsēta saules meklētājiem, un seklie ūdeņi piedāvā lielisku vietu, kur peldēties maziem bērniem. Skaisti skatīties torņi un vējdzirnavas veido siluetu, un tas ir tikai neliela daļa no tā, ko Trapāni ir visu par.

Senā vēl moderna pilsēta, Trapani ir mājvieta romānikas un renesanses ēkām, kā arī daudzas baznīcas. In vidū šo bagāto vēsturi jūs atradīsiet mūsdienu veikali un ērtības, tostarp pārpilnību beachside restorāniem.

Veikali Trapani parasti atvērti no 8.30 vai 9am līdz 1pm, pusdienlaiks un atsākt atkal no 4pm līdz 19:30 vai 20:00 vēlākais, otrdiena - sestdiena. Pirmdienās veikali parasti ir atvērtas tikai no rīta, un slēgtas visu dienu svētdiena.