Favignana Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Favignana ar AFerry. Prāmji uz Favignana, jo Aegadian salās, ir pieejami no Sicīlijas. Jūs varat veikt prāmi uz Favignana no Trapani.

Favignana Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Favignana ir vada Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Favignana, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Favignana prāmji ar Liberty līnijām ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Favignana būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Favignana Prāmji
  • Favignana Prāmji
  • Favignana Prāmji

Par Favignana

Favignana ir viens no Aegadian salām, tikai 4 km pie Sicīlijas krastu. Sala ir paradīze nirējiem un pludmales mīļotājiem līdzīgi, ar kluso slēgtās pludmalēm un dziļi lagūnas.

Favignana ainava bieži tiek salīdzināta ar tauriņš. Divas plakanas Izsakās zemes meliem kā spārniem abās pusēs augstu klinšu mugurkaula, kas tiek papildināta ar vecām cietokšņa. Prāmji ierodas Favignana pilsētu, vienu blīvi apdzīvotā teritorijā uz salas. Pilsēta atrodas uz austrumu pusē salu, kas ir savienots ar rietumu pusē ar ceļa tuneli caur akmeņainas mugurkaula, kas šķir abas līdzenumiem.

Absorbēt atmosfēru salas un veikt pastaiga pa pilsētu, jūs atradīsiet daudz interesantu veikalu tūristiem, tostarp zivju veikali pārdod zivis tikko nozvejotas šajā dienā. Favignana ir bagāts mantojums tunzivs zveja un jūs redzēsiet to tirgus stendiem.

Ja jums ir nepieciešams atpūsties un uzsūktu saulē, ir daudz mazu pludmales, lai jūs varētu izvēlēties. Lido Burrone ir plaša smilšu pludmale kopā ar bāru un restorānu padarot to par lielisku vietu, ja jūs apmeklējat ar bērniem. Solāriju un saulessargi ir pieejami noma.

Ja jūs esat pēc kaut nedaudz atšķiras, kas ir viens no labākajiem peldvietu plankumi ir Cala Rossa, lauru ieliktas klinšu piekrasti. Tas var būt grūti panākt, lai var nebūt piemērots, ja jūs apmeklējat ar bērniem, bet tas ir tā vērts, kad jūs sasniegsiet pludmali.

Prāmji uz un no Favignana

Siremar , jūs atradīsiet ērtas sēdvietas paveras panorāmas skats caur lielajiem logiem. Prāmji starp Aegadian salām un Sicīlijā ir fastcraft zemūdens spārniem, un var sasniegt ātrumu līdz 40 mezgliem. Šie maršruti ir tikai kājāmgājējiem.

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Favignana ostu iekārtām

Tā kā ostas ir tādā netālu no pilsētas, jūs atradīsiet daudzas ērtības, lai padarītu sev ērti, pirms atkāpties, vai tikai pēc tam, kad jūs ieradīsieties pie Favignana.

Nokļūšana Favignana ostu

Favignana ir maza sala, un lielākā daļa ērtības ir galvenajā pilsētā, kas ir balstīta ap ostu. Osta var sasniegt viegli vai nu ar kājām vai ar taksometru.

Favignana Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Siremar

VIa Molo San Leonardo, 91023 Favignana TP, Italy

Liberty Lines

, 91023 Favignana TP, Italy