Fastnet Line prāmji

Fastnet Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Fastnet Line prāmji ir apturēta, tās darbību un tāpēc tās prāmjus nevar rezervēt, izmantojot AFerry pašreizējā brīdī.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Fastnet prāmi Velsai no Īrijas un uz Īriju no Velsas. Fastnet Line Korka Swansea maršruts ir ļoti populārs, jo tā var ietaupīt stundas braukšana, salīdzinot ar citiem maršrutiem visā Īrijas jūrā un vienas nakts braucieni ļauj ierasties sajūta svaigu un atviegloti. AFerry vienmēr lētas cenas Brittany Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Fastnet Line prāmji uz Korkas un Swansea. Skatīt zemāk jaunāko Fastnet Line cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Fastnet Line grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Check-in will open from 2.5 hours prior to departure, except on day sailings when it is 1.5 hours before. Check-in closes 45 minutes prior to departure. Restaurants and facilities will be open when passenger boarding commences.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Fastnet Line Maršruti

      Uz klāja Fastnet Line prāmji

      m/v Julia ir nosaukums Fastnet Line mūsdienu prāmju kuģi. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu iekārtām, lai palīdzētu veikt jūsu šķērsošanas iet ātri. Šī modernā un labi aprīkota kuģa ietilpība 1.860 pasažieriem un katra no tās 300 kajītes ir visaugstākajiem standartiem. Papildus kajītes un comortable sēdvietu visā, jūs atradīsiet arī bērnu iespējas un kino. Bez tam, pastāv septiņi bāri un restorāni, kas piedāvā izvēli garšīgu ēdienu un uzkodas, kā arī karstos, aukstos un alkoholiskajiem dzērieniem.


      Jebkura Fastnet Line prāmju šķērsošana, vai uz Fastnet Line Cork Swansea maršrutā vai Fastnet Line Swansea Cork maršrutā, ir pienākums būt relaksējoša un patīkams. Tātad, ko jūs gaida? Rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.