Prāmji uz Farēru salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus Farēru salām un Farēru salām. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu Fēru salas prāmi. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Fēru salas prāmi

  rezervēšanas prāmi uz jo, vai no Farēru salām nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Farēru salām

  Farēru salas ir grupa 18 salām, no kurām tikai viena, Torshaven ir apdzīvotas.

  Tie skaistas salas ir izkaisītas ar nelīdzens zaļajiem kalniem, ūdenskritumiem un savvaļas dzīvniekiem, tostarp tuklīši, roņi, delfīni un vaļi.

  Ornitologi ir identificēti ap 300 putnu sugas, uz salām. 40 sugas ir kopīgas audzēšanas putni un aptuveni 40 ir reti vai neregulāri apmeklētājiem.

  Vasaras mēnešos, daudzi no klintīm ziemeļu un rietumu krastu salas ir pārpilna ar lielu ganāmpulku.

  Fēru salas, ceļojumi, atpūta

  Farēru salas atrodas Atlantijas okeānā starp Skotiju Norvēģiju un Islandi. Lai gan tie pieder Dānijai tie ir autonomais apgabals. Kopumā 18 salām, no kurām 17 ir parasti neapdzīvota.

  Cilvēku populācija ir 48,000, bet tas ir aizēnots aitu skaitu pie 70.000. Oficiālā valoda Farēru salām ir Fēriešu. Fēru valoda ir ģermāņu valoda, kas ir cēlusies no sennorvēģu, bet dāņu arī plaši runā, kā arī angļu valodā.

  Cilvēka iedzīvotāju skaits ir 48000, bet tas ir aizēnots aitu skaitu uz 70000

  Jūs varat saņemt prāmi uz Farēru salām no Islandes, Dānijas, Norvēģijas , vai Šetlendu. To var sasniegt ar lidmašīnu no Dānijas un Islandes. Fēru salas sastāv no nelīdzens Grīnmauntinsi fjordi un neskaitāmas ūdenskritumiem. Laiks ir neprognozējams, bet gaidīt vēsām vasarām un maigām ziemām.


  Ceļošana Farēru salas

  Tie brauc pa labi uz salām un ātruma ierobežojums ir 80 kilometri stundā (50 mph) un 50 kilometri stundā (30 mph), kas pilsētās un ciematos. Konstante briesmas, tomēr, ir sadursmes ar aitas. Keep dedzīgi acu, kas paredzēti baltajām pūkainu bumbas pie horizonta. Ja jūs hit vienu, nekavējoties sazinieties ar policiju Torshavn palīdzību un nav ielieciet to savā jumta bagāžnieku uz vakariņām vēlāk.

  Keep dedzīgi acu, kas paredzēti baltajām pūkainu bumbas pie horizonta

  Fascinatingly, apmēram 80% iedzīvotāju, kas salās ir saistīts ar nepietiekami okeāna tuneļiem, tilti un causeways. Šie maršruti saistošs trīs lielākās salas un trīs citas lielas salas uz ziemeļaustrumiem kopā. Pārējie divi lieli salas uz dienvidiem, ir saistīta ar jaunām ātri prāmjiem. Ir labi ceļi, kas ved uz katru ciematā salām.


  Lietas, lai aplūkotu

  galvaspilsēta Tórshavn, var būt viens no mazākajiem galvaspilsētām pasaulē, bet tas perforatori krietni virs tās svaru. Kā arī tradicionālo Farēru salu mājās ar zālāja jumtiem, šeit jūs atradīsiet daudz viesnīcu un slodzes mājīgs un pat moderns bāriem un restorāniem - lieliskas vietas, lai veltes un labāko jēru jūs kādreiz nobaudīt.

  Galvaspilsēta, Tórshavn, var būt viens no mazākajiem galvaspilsētām pasaulē, bet tas perforatori krietni pārsniedz to svaru

  Torshavn jūs arī atrast farēru salu vēstures muzejs kopā ar brīvdabas muzejs vecajā ciematā Hoyvík. Perfect vietas apmeklēt, ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par kultūru un vēsturi Farēru salām. Ja esat topošais nūdistu, tad Dabas muzejs ir labākā vieta, kur doties ar lielu izstādes par salas ģeoloģija un dzīvnieku dzīvi. Par mākslas mīļotājiem, Fēru salu Nacionālā mākslas galerija parāda visaptverošu vākšanu spēcīgu un spilgtu Fēru salu mākslas darbiem.

  Putnu vērotājiem būtu īpaši jāpievērš salām apmeklēt. Ornitologi ir identificēti ap 300 putnu sugas uz salām. 40 sugas ir kopīgas audzēšanas putni un aptuveni 40 ir reti vai neregulāri apmeklētāji. Vasarā daudzi klintis ziemeļu un rietumu krastu salas mudžēt ar lielu ganāmpulku.

  Lai patiešām iegūtu lielisku skatu paiet laivu braucienus, lai apskatītu dažādus jūras putnu kolonijas un planējošs jūras klintis ap Fēru salās ir pieejami. Kolonijas puffins apdzīvo līstes un pļavas virs klintīm un putnu, kas ligzdo tikai Mykines un Mykinesholm ir gannet. To var redzēt mazās saimēs niršanas pārtiku.


  Tātad, ko jūs gaida? Rezervējiet prāmi uz Farēru salām šodien AFerry. Farēru salas tiešām dos jums neaizmirstamu pieredzi.