Fantasea kreisēšanas Magnētiskās prāmji

Fantasea kreisēšanas Magnētiskās prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Fantasea Cruising magnētisko prāmi no Townsville uz Magnetic Island, piekrastē Queensland Austrālijā. Fantasea Cruising Magnētiskā ir sen izveidota jūras transporta un tūrisma operatoru, kas atrodas Townsville. AFerry vienmēr lētas cenas Fantasea Cruising Magnētiskās un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Fantasea kreisēšanas Magnetic Ferries uz Townsville un Magnetic Island. Skatīt zemāk jaunāko Fantasea Cruising Magnētiskie cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Fantasea kreisēšanas Magnētiskās prāmji Maršruti

      Fantasea Cruising Magnētiskās Prāmji Fleet un borta līdzekļus

      Fantasea crusing Magnētiskās flote sastāv no strauji amatniecības katamarāni. Saimniecība ietver borta bārs, ērtas sēdvietas un gaisa kondicionēšana. Jūs saņemsiet iespaidīgu skatu no skatīšanās klājiem.

      Kad jūs rezervēt Fantasea Cruising Magnetic prāmi, jūs zināt, ka jums ir daudz no AFerry.