Izpētīt New Zealand

Izpētīt New Zealand
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Izpētiet Jaunzēlande darbojas starp Oklendā un Waiheke salu (tikai nedaudz vairāk kā 17km attālumā no Oklendas). Ir vismaz 12 dienas piedāvātajiem pakalpojumiem, bieži vien vairāk par sezonas laikā, brauciena laikā, aptuveni 40 minūtes.

Visiem Izpētīt Jaunzēlande maršrutus un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Izpētiet Jaunzēlandes grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 20 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Izpētīt New Zealand Maršruti

   Uz kuģa Izpētīt Jaunzēlande prāmji

   Izpētiet Jaunzēlande prāmji ir moderni un ērti. Uz kuģa Jūs varat iegādāties kafejnīca kvalitatīvu pārtiku un dzērieni ir pieejami, tostarp atlases Jaunzēlandes alu un vīnu. Tualetes arī ir pieejami.

   USB porti var atrast uz prāmja, lai uzlādētu savu ierīces. Ja jums nav kabeļa, tad varat iegādāties kādu uz kuģa.

   Papildus posteņus, piemēram, somas, motociklu un vējdēļi tiks izmitināti bez papildu izmaksām, ja ir iespējams uz prāmja. Mājdzīvnieki ir laipni uz kuģa bet jātur pie pavadas vai piemērotā būrī.

   Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir ierobežots ratiņkrēslu piekļuvi uz prāmja. Lai gan manuālo ratiņkrēsli var izmitināt diemžēl motorizēti ratiņkrēsli nevar būt saistīts ar to svaru un izmēru.