Evdilos uz Kiklādu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Evdilos

Ar klusas pludmales un tradicionālo grieķu arhitektūra, Evdilos ir neskartas dabas dārgumu. Evdilos ir kluss, tradicionālā ciema centrālajā daļā Ikaria, un sala Ziemeļu Egejas. Ostas ir maza, bet gleznaina, ar šauru ceļu, bruģēti soļus un tradicionālo grieķu māju.

Aptuveni 10 minūšu East no Therma, gar krastu, ir puisietis kur karstie minerālu atsperes var atrast jūrā. Tos var piekļūt, izmantojot ievērojami ceļu.

Labākais veids, kā iegūt ap salu ir ar automašīnu vai motociklu. Jūs varat lietot savu, izmantojot prāmi, vai arī jūs varat īrēt transportlīdzekļus uz salas, no Armenistis. Autobusu pakalpojumi ir rets, tādēļ, ja jūs vēlaties izpētīt salu, ir nepieciešams auto.

Par pludmales ir neskarta un kluss. Nav iespējas, bet skaistas balto smilšu un dzidri zila jūra. Apkārtējā arhitektūra ir tradicionāls pieņemšana Evdilos reālu atklāja dārgumu.

Jūs varat pasūtīt prāmjus Evdilos ar AFerry. Bura no Pirejas, Mykonos, Samā vai Syros ar Hellenic Seaways.

Par Kiklādu salām

Kiklādu salas sastāv no 39 salām, no kuriem 24 ir apdzīvotas. Kiklādu ir vispopulārākais no visiem salām un piesaista tūkstošiem apmeklētāju katru gadu.

Kiklādu ir slavens ar savu ārkārtas laika apstākļiem, skaistums pludmales un šarms arhitektūra ar senās vietās, droves vīna dārziem un olīvu koki, un Lielās baltas kubistu mājas.

Vai vēlaties izklaidēties, iepazīt kultūru un vēsturi, vai vienkārši uzsūktu starus un peldēties kristāldzidrajā ūdenī salas ietvaros Kiklādu ir lieliski galamērķi. Ja jūs grāmatu ar AFerry un ceļojumu ar prāmi varat izpētīt tos visus.