Evdilos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Evdilos Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Evdilos ar AFerry. Jūs varat izmantot Evdilos ņemt prāmjus ap Ziemeļu Egejas jūras salām, kā arī uz Grieķiju un salu. Vietējie pakalpojumi Ziemeļu Egejas jūras salās ir pieejami no Evdilos līdz Karlovassi kamēr prāmji attālumā no Ziemeļu Egejas jūras salām bura Mykonos, Piraeus un Syros.

Evdilos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Evdilos darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Evdilos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Evdilos prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Evdilos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Evdilos Prāmji
  • Evdilos Prāmji
  • Evdilos Prāmji

Par Evdilos

Ar klusas pludmales un tradicionālo grieķu arhitektūra, Evdilos ir neskartas dabas dārgumu. Evdilos ir kluss, tradicionālā ciema centrālajā daļā Ikaria, un sala Ziemeļu Egejas. Ostas ir maza, bet gleznaina, ar šauru ceļu, bruģēti soļus un tradicionālo grieķu māju.

Aptuveni 10 minūšu East no Therma, gar krastu, ir puisietis kur karstie minerālu atsperes var atrast jūrā. Tos var piekļūt, izmantojot ievērojami ceļu.

Labākais veids, kā iegūt ap salu ir ar automašīnu vai motociklu. Jūs varat lietot savu, izmantojot prāmi, vai arī jūs varat īrēt transportlīdzekļus uz salas, no Armenistis. Autobusu pakalpojumi ir rets, tādēļ, ja jūs vēlaties izpētīt salu, ir nepieciešams auto.

Par pludmales ir neskarta un kluss. Nav iespējas, bet skaistas balto smilšu un dzidri zila jūra. Apkārtējā arhitektūra ir tradicionāls pieņemšana Evdilos reālu atklāja dārgumu.

Jūs varat pasūtīt prāmjus Evdilos ar AFerry. Bura no Pirejas, Mykonos, Samā vai Syros ar Hellenic Seaways.

Prāmji uz un no Evdilos

Hellenic Seaways , piedāvā virkni kabīnes, kā arī jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos.

Evdilos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Ikaria, 833 02, Greece