Eurotunnel

Eurotunnel
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Eurotunnel le transports sniedz dzelzceļa pakalpojumus, kas saista UK ar Franciju ar auto transportu vilcieni, kas ļauj pasažieriem piekļūt kontinentu ar savu transportlīdzekli bez ceļojumā ar prāmi. Brauciens ilgst aptuveni 35 minūtes. AFerry vienmēr lētas cenas Eurotunnel vilcieniem un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Eurotunnel Le Shuttle ceļo starp Folkestone Lielbritānijā un Kalē Francijā. Skatīt zemāk jaunāko Eurotunnel cenu un grafiku. Klikšķiniet uz savu maršrutu otrajā tabulā detalizētu Eurotunnel grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija sākas 2 stundas pirms ieplānotā izbraukšanas laika, un pēdējais reģistrācijas brīdis ir 45 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Calais - Folkestone
35 min
Populārākais maršruts:
Calais - Folkestone
Lētākais:
Folkestone - Calais
146 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 1
 • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 2.11.2020.

Īpašie piedāvājumi

Eurotunnel Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Calais - Folkestone
(EuroTunnel)
263 €
 • Rezervēts: Ce, 1.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 14.11.2020. - Sv, 22.11.2020.
 • Automašīna + 1
Folkestone - Calais
(EuroTunnel)
146 €
 • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 2.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Eurotunnel Crossing informācija

  Eurotunnel le piepilsētas pasažieru paliek ar savu transportlīdzekli, lai darbības laikā īsu 35 minūšu ilgā braucienā. Jūs esat brīvi atpūsties savā transportlīdzeklī vai izkāpt un izstiept kājas. Vizuālā displeja ekrāni uz klāja sniedz informāciju par braucienu un darbinieki ir uz rokas visā brauciena, kā arī tad, kad jūs ieradīsieties, un atstāj, lai palīdzētu un atbildēt uz visiem jautājumiem.

  No Lielbritānijas Eurotunnel ir viegli sasniegt ar M25 un M20. Vienkārši atstāt krustojuma 11a, lai dotos tieši uz Eurotunnel pārbaudi. Jums ir jāpārbauda vismaz 30 minūtes un ne vairāk kā divas stundas pirms izlidošanas laika. Jūs varat iegādāties ātrās uzkodas un uzkodas Eurotunnel pasažieru pakalpojumu.


  Nekas nav vienkāršāk un ātrāk nekā Eurotunnel braucienā uz nobraukt Folkestone - Kalē pakalpojumu. Tātad, ko jūs gaida? Rezervēt tagad.

  Pet Rezervēšana Informācija

  pet rezervācijas informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz Eurotunnel vilcienā ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Ņemiet vērā, ka, atgriežoties pie AK mājdzīvniekiem, ir nepieciešams, lai dotos uz Pet kontroles ēku pie Francijas terminālā.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īrija jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .