Eiropas Seaways Prāmji

Eiropas Seaways
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Eiropas Seaways ir Grieķijas pasažieru pārvadājumu kompānija, kas atrodas Atēnās piedāvājot biežus reisu starp Itāliju, Albānijā, Grieķijā un Grieķijas Jonijas salās.

Ar AFerry jūs tagad var pasūtīt Eiropas Seaways biļetes no Bari uz Durresa un atgriezties droši tiešsaistē.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
8
Īsākais šķērsojums:
Corfu - Igoumenitsa
1 h
Populārākais maršruts:

Eiropas Seaways Maršruti

    Eiropas Seaways Fleet

    Eiropas Seaways flotes sastāv no diviem kuģiem, uz F/B Bridge un F/B Prins Joachim TBR . Abi šie kuģi ir aprīkoti ar augstiem standartiem un piedāvā ērtus krustojumus ar iekārtām, piemēram, kajītēs, restorāni un daudz ko citu.


    Par Eiropas Seaways

    Eiropas Seaways tika dibināta 1990.gadā, ar uzņēmējdarbību uzcelta maršrutā no Bari līdz Durresa. Šis maršruts joprojām ir galvenais Eiropas Seaways piedāvājumu, kas tagad ietver maršrutus uz populārākajiem Grieķijas salām, piemēram, Korfu un Zakynthos, un maršrutus starp Itāliju un kontinentālo Grieķiju.


    Vai Jūs izvēlaties Eiropas Seaways Bari uz Durres maršrutam, uz Igoumenitsa uz Brindizi pakalpojumu, vai jebkuru citu Eiropas Seaways burāšana, jums ir pienākums būt relaksējošu un komfortablu braucienu drošu, zinot, ka jums ieguvuši daudz ar AFerry.