Eiropas Sealines Prāmji

Eiropas Sealines
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Eiropas Sealines nevar rezervēt pašreizējā brīdī . Attiecībā uz visiem prāmjiem no un uz Grieķiju un Grieķijas salām, skatiet mūsu prāmji uz Grieķiju lapā .

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Eiropas Sealines prāmi uz Itāliju un Grieķiju. Eiropas Sealines ir vadošais grieķu kuģniecības kompānija, kas piedāvā augstas kvalitātes pasažieru apkalpošanu un klāja jūs atradīsiet plašu pakalpojumu klāstu. AFerry vienmēr lētas cenas Eiropas Sealines un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Eiropas Sealines prāmjus Brindisi, Korfu, Igumenicas, Paxos un Zante. Skatīt zemāk jaunāko Eiropas Sealines cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Eiropas Sealines grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Eiropas Sealines Maršruti

   Eiropas Sealines grafiks no sezonas

   Prāmji reizi nedēļā gandrīz visu gadu, bet ir palielināts reisu vasaras mēnešos.

   Uz klāja Eiropas Sealines prāmjiem

   Eiropas Sealines flote sastāv no divām labiekārtotām mūsdienu kuģiem, uz C/F Apollon un C/F Bridge . Papildus ērtas kajītes un atpūtas atradīsiet šie kuģi piedāvā plašu borta iekārtām. Uz klāja jūs atradīsiet pašapkalpošanās restorāni, iekštelpu un atvērt klāja bāri un salonu. Kopumā brauciens uz Eiropas Sealines prāmi noteikti būs nekas, bet baudu.


   Vai jūs rezervēt Eiropas Sealines Brindisi Korfu maršrutu, Eiropas Sealines Brindisi Igoumenitsa maršruts, Brindizi Zante prāmis vai jebkuru citu prāmja maršruts ar šo vadošo grieķu kuģniecības kompāniju un jums ir pienākums būt patīkamu un relaksējošu braucienu. Tātad, rezervēt Eiropas Sealines prāmju ar AFerry šodien!