Escape uz Franciju kempings brīvdienu

Karte
lepojas bagātu kultūru, grezns pārtiku, vēstures objektiem un iespaidīgu ainavu aptverot visu no majestātiskajiem kalniem līdz gleznainām ielejām, France piedāvā pietiekami, lai saglabātu pat visaktīvākais ceļotājs okupēta.

Atpūtnieki interesē šogad izpētīt valstī ir iespēja rezervēt prāmjus uz Franciju un apmeklējot kādu no daudzajiem kempingus, iespēja, kas sniedz daudz ieguvumu. Ģimenēm būs mieru, ka viņi var veikt tik daudz bagāžas un aprīkojumu, kā tie var izspiest uz auto, neuztraucoties par maksu un ierobežojumus daudzas aviokompānijas. Ceļošana ar prāmi ar savu transportlīdzekli piedāvā brīvību un neatkarību, kas nozīmē, piedzīvojumu apmeklētāji var iepazīt tālu aiz apgabalā, kurā viņi uzturas.

Francija ir mājvieta vairākiem dažādu un aizraujošu reģionos piedāvā neskaitāmas kempingu, katrs no kurai ir savs unikāls sūdzību.

Ceļošana ar prāmi ar savu transportlīdzekli piedāvā brīvību un neatkarību, kas nozīmē, piedzīvojumu apmeklētāji var iepazīt tālu aiz apgabalā, kurā viņi uzturas.

Bretaņa

Okupācijas ziemeļrietumu braucienu uz Franciju, Bretaņa ir skatuvisks reģions pilna ar kultūru un vēsturi, kur apmeklētāji var redzēt rosīgs ostas pilsētas un pilsētas vienu dienu pirms izpētīt izolēti piekrastes ainavu un meža nākamais.

Pieredze piedāvājumu, lai atpūtniekiem šajā valsts daļā ietver sauļojoties dzīvīgu atmosfēru ostas St Malo, redzot grand Place de la République Rennes un apmeklējot Carnac, kas ir populārs tūristu vidū dēļ tās vākšanu neolīta akmeņiem un pludmales.

Ir simtiem kempingos, no kuriem izvēlēties Bretaņā, piemēram, Yelloh! Village Le Domaine d'izjusti tuvumā Penestin, kas piedāvā ērtības, tostarp iekštelpu baseinu, restorānu un izklaides vietas, kā arī iekārtām, lai spēlēt futbolu, volejbolu, tenisu un citiem sporta veidiem.

Naktsmītnes opcijas citi daļas Bretaņas ietver Le Letty Benodet, kas piedāvā ērtu piekļuvi Finistere krastam; Bel Air Cancale, kur viesi var izmantot peldbaseinu, un ir laipni, lai mājdzīvniekiem; un Port la Chaine ar Pleubian, kas nodrošina lietderīgu pamatu cilvēkiem interesē izpētīt reģiona ziemeļu piekrasti vai apmeklējot mierīgu salas Ile-de-Bréhat

Brittany Ferries ir viens no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem jūras braucienus uz ziemeļrietumu Francijā no Apvienotajā Karalistē un Īrijā, ar regulāru prāmju no Portsmouth līdz St Malo , Caen un Cherbourg. Cilvēki ceļo no Anglijas dienvidu piekrastē var veikt arī prāmjus no Plymouth līdz Roscoff, bet tie, kas izlido no Īrijas, var sasniegt to pašu Francijas ostas no Korkas.

Channel Islands balstītas ceļotāji var sasniegt Bretaņu ar Condor Prāmji , kas nodrošina arī braucienus uz Francijas ziemeļos no ostām Poole, Weymouth un Portsmouth.

Pays de la Loire

ir daudz pieredzes, ka apmeklētājiem būtu mēģināt nepalaist garām ceļojumā uz Pays de la Loire reģionā, kas robežojas ar Bretaņas ziemeļrietumu Francijā. Tajā saraksta augšgalā, ir tūre apgabala iespaidīgu pilis, no kuriem daudzi izskatās tie ir noplūktas tieši no pasaku. Pilis, piemēram, Chenonceau, Chambord un Cheverny ir vērts redzēt tikai to arhitektūras krāšņumu, bet arī piedāvā aizraujošu ieskatu franču kultūru un vēsturi.

Tāpat vērts apmeklēt ir Nantes, galvaspilsēta Pays de la Loire , kur apmeklētāji var redzēt iespaidīgo katedrāli Saint Pierre, izpētīt Talensac tirgu un nogaršot kādu no virtuves uz piedāvājumu Place du Bouffay.

Šis reģions ir laba iespēja cilvēkiem, kuriem patīk sports un brīvā dabā , ar daudz iespējām spēlēt golfu, doties makšķerēt vai noteikt bura par riverboat braucieniem.

Atpūtnieki cerot pieturēties pie budžeta Francijas tūrisma brīvdienās šogad var izvēlēties no vietām Pays de la Loire, kas apvieno pieejamību ar labu aprīkojumu, piemēram, Le Petit Rocher in Longeville sur Mer, Camp de la Baie ar Asserac un Les Varennes in Murs Erigne, no kuriem visi ir divu zvaigžņu vērtējumu.

ir tikai tik daudz iespējas ceļotāji gatavi piemaksāt par mazliet greznības, piemēram, četru zvaigžņu Lac de Ribou in Cholet, kas lepojas ērtības, ieskaitot peldbaseinu un bāru un restorānu sauc Le Catapla. La Boutinarderie, trīs zvaigžņu kempings Pornic, piedāvā ērtu piekļuvi pludmalei un daudz ērtību ģimenēm, ieskaitot bērnu klubs un ūdens atrakciju parka.

Ciktāl tas attiecas uz ceļošanas iespējām, LD Lines piedāvā regulārus prāmjiem no Portsmouth līdz Le Havre, kas nodrošina vieglu piekļuvi Francijas ziemeļos, kā arī prāmjus no Newhaven uz Dieppe .

Atpūtnieki plāno ceļojumu uz Franciju no Īrijas var ceļot ar ķeltu Link Ferries a, kas kuģo no Rosslare līdz Cherbourg.

Alsace

atrodas Francijas austrumu robežas ar Vāciju, rietumu krastā Reinas upes, Elzasa ir viens no valsts vismazākās reģioniem, bet arī viens no tā visblīvāk apdzīvota.

Elzasa jau sen ir populārs tūrisma galamērķis, jo tās vākšanu gleznainu ciematos un pilsētās, piemēram, Strasbūru un Colmar, kā arī baznīcas, CA stles un Vogēzi kalni. Par Haut-Koenigsbourg, Fleckenstein un Pflixbourg pilis visi noteikti ir vērts apmeklēt, jo ir vecpilsēta Selestat.

Pateicoties tās ģeogrāfisko atrašanās vietu, Elzasa bija liela stratēģiska nozīme Otrā pasaules kara laikā. Apmeklētāji var uzzināt vairāk par šīs nodaļas reģiona vēsturē, apmeklējot ouvrage Schoenenbourg, nocietinātu apmetni uz Mažino līniju un memoriāla Schirmeck.

Ģimenes var baudīt kādu jautru un neaizmirstamu pieredzi Europa-Park, ar atrakciju parks, kas atrodas aptuveni 50 km ārpus Strasbūrā, savukārt vīna entuziasti var sekot maršruti iegriezties vīnogulāju audzēšanas atzīst vīnogu šķirnes, tostarp Pinot Noir, Riesling un Gewurztraminer.

Elzasa var būt neliels, bet tas joprojām piedāvā daudz izvēles, lai kemperi, piemēram, divu zvaigžņu Beau Rivage in Gunsbach, trīs zvaigžņu Les lupīnas in Seppois le Bas un četru zvaigžņu Les avotiem Wattwiller, kas visi ir atrodas Haut-Rhin jomā.

Lejasreinas viesi var izbaudīt piekļuvi peldbaseinam pie Campeole le Giessen Le Ried vietām Bassemberg un Boofzheim. Saint Martin in Barr un Le Champ du Feu Belmont ir starp citu izmitināšanas iespējām jomā.

Viens no tiešās un ērtas saiknes starp dienvidaustrumu Angliju un Franciju ziemeļos ir Dover uz Calais prāmi maršruts, taču ir daudz citas iespējas. Attiecībā uz visiem maršrutiem, skatiet mūsu Anglijas Francija prāmi .

Ceļotāji var veikt arī prāmjus no Dover uz Dunkerque Norfolkline/DFDS Seaways un galvu uz dienvidiem -Austrumu nokļūt uz Elzasu.

bezgalīgs izvēle galamērķiem

pilsētās un iepriekš minētos reģionus, ir tikai daži no izvēles piedāvājums atpūtniekiem plāno kempings ceļojums Francija. Šāda bagātīga un daudzveidīga valsts piedāvā neskaitāmas citas galamērķus un pieredzi, piemēram, attēlu, pastkaršu ciemati un ielejas Dordogne; savvaļas ainavas un aizraujošu pilsētām Provence; un kalnu reljefs Rhone-Alpes.