Esbjerg Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā: Kopš 2014. gada 29. septembra pasažieru satiksmi starp Harwich un Esbjerg ar DFDS Seaways ir slēgts. Alternatīvās ostas Holandē un Francijā var nodrošināt ērtu piekļuvi Dāniju.

Esbjerg prāmju osta tiek uzskatīta Dānijas vārti uz rietumiem. DFDS Seaways Prāmju satiksme savienot Esbjerg ar Harwich prāmju ostas. Izmantojot paneli tālāk, jūs varat atrast informāciju par jaunākajām burāšanas laikos prāmjiem no Esbjerg līdzās mūsu labākajām cenām.

Īpašie piedāvājumi

  • Esbjerg Prāmji
  • Esbjerg Prāmji
  • Esbjerg Prāmji

Prāmji uz un no Esbjerg

Jūs atradīsiet visas DFDS Seaways prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visus uz kuģa telpas, iespējams, varētu sapņot. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi.

Esbjerg ostu iekārtām

Esbjerg termināls iespējas ietver divas kafejnīcas, veikals pārdod vietējos produktus, kā arī avīzes un uzkodas, tualetes un atpūtas zona. Invalīdiem ir apmierinātas ar ratiņkrēslu piekļuvi visām jomām prāmju termināļa.

Nokļūšana Esbjerg

No Kopenhāgenā veic E20 automaģistrāli. No Ziemeļu Dānijā izmantot E45 automaģistrāli, kas saplūst ar E20 pie Kolding (apmēram 50 jūdzes no Esbjerg). Par pieeju, palikt uz E20 pa pilsētu no autoceļa. Tuvojoties termināls ceļš nosaukums mainās uz Toldbodvej; nekavējoši pa kreisi Dokvej, uz terminālu.

Vietējo autobusu Nr. 5 novirzās no Dokvej (tikai ārpus termināla) centrālajai dzelzceļa stacijās 8, 28 un 48 min. pagātnes stundā. No dzelzceļa stacijas autobuss atiet plkst 13, 33 un 53. minūtē pēdējo stundu.

Par Esbjerg

Tuvu Esbjerg jūs atradīsiet skaistas pludmales, izpriecu parku un viduslaiku pilsētām. Jo Esbjerg ir daudz restorānu, kafejnīcas, bāri un diskotēkas, kā arī mūzikas centrs Musikhuset ". Plašs pilsētas muzeju dod jums iespēju izpētīt pilsētas vēsturi un reģiona.

no pilsētas nomalē atradīsiet zivsaimniecības un jūrniecības muzejs, kas ilustrē vēsturi zvejas un kuģniecības. muzejs ir arī liels sālsūdens akvāriju.

Tātad rezervēt Esbjerg prāmi ātri, vienkārši un droši šodien ar AFerry.

Esbjerg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Dokvej 3, DK-6700, Esbjerg, Denmark