Erturk Lines

Erturk Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Erturk līnijas "prāmi starp Grieķijas salas Chios un Cesme Turcijā. Erturk Lines piedāvā visbiežākos savienojumus starp Turciju un Grieķiju, ar pakalpojumiem uz klāja, kas ir otrais nevienam. AFerry vienmēr lētas Erturk Lines cenas un jaunākajiem īpašos piedāvājumus.

Ar AFerry, jūs varat pasūtīt Erturk līnijas prāmja Cesme vai Chios. Skatīt zemāk jaunāko Erturk Lines cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija tiek slēgta vienu stundu pirms plānotās izbraukšanas

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Erturk Lines Maršruti

      Borta Erturk līnijas

      Turku prāmju kompānija Erturk Lines piedāvā dažas no labākajiem borta iekārtām un pakalpojumiem, lai apmierinātu tūristu satiksmi starp Turciju un Grieķiju. Jūs varat ceļot kā pēdu pasažieris vai arī veikt savu transportlīdzekli uz borta, ieskaitot automašīnu, motociklu, mikroautobusu, dzīvojamie treileri.


      Ar brauciena laiks ir tikai 45 minūtes katrā virzienā starp Chios un Cesme, Erturk Lines piedāvā patīkamu prāmi šķērsošanas atcerēties.