Ermioni Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ermioni Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ermioni ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Grieķijā ir pieejami no Ermioni Piraeus.

Ermioni Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ermioni darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Ermioni, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ermioni prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ermioni būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ermioni Prāmji
  • Ermioni Prāmji
  • Ermioni Prāmji

Par Ermioni

Ermioni ir neliela ostas pilsēta Grieķijā uz Argolid pussalas Peloponēsas, Grieķijā. Sulīgs zaļumi, kalni, un kristāla skaidrs ūdeņos, kā arī tuvums Atēnām, padara to par ideālu brīvdienu galamērķi. Ermioni ir populārs tūrisma kūrorts ar skaistām pludmalēm un tipiskiem ūdens pavadīšanas iespējas, tostarp niršanu un burāšanu. Ermioni ir laba prāmju saites uz Spetses, Hidra, Piraeus, Poros un Porto Heli.

Prāmji uz un no Ermioni

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Ermioni, esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

Ermioni Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Ermioni Port, Ermioni Town, Pelaponnese, Greece