Ermioni līdz Spetses Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 šķērsošana katru dienu
    20 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Ermioni līdz Spetses prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ermioni līdz Spetses. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ermioni līdz Spetses maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ermioni līdz Spetses prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ermioni līdz Spetses ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ermioni

Ermioni ir neliela ostas pilsēta Grieķijā uz Argolid pussalā. Ermioni ir populārs tūrisma kūrorts ar skaistām pludmalēm un tipiskiem ūdens pavadīšanas iespējas, tostarp niršanu un burāšanu. Ermioni ir laba prāmju saites uz Spetses, Hidra, Piraeus, Poros un Porto Heli.

Par Spetses

Spetses ir pārtikusi sala Atikā, Grieķijā, dažkārt uzskatīts par vienu no Saronika salām. Tās vēsture ir ļoti dinamiskas, ar salu vispirms tiek aizņem mezolīta laikmeta laikā ap 8000 BC, un tā nosaukums mainās gadu gaitā. In 1900 salas tika uzskatīta par vietu, lai būtu augstas sabiedrību, honorāru un bagāts pārsvarā uzturas Poseidonion Grand Hotel. 1960 un 70, salu piesaistīja bagāti Grieķijas atpūtniekus galvenokārt no Althens pieder villas vai dzīvo uz lielo jahtu ostā. In 1980, kompleksām brīvdienām veikti Spetses populārs zemu izmaksu galamērķis ziemeļu eiropiešiem, especailly Lielbritānijas. Kompleksām brīvdienām samazinājās, un apstājās 1990.gadu. Mūsdienās Spetses ir vieta turīgie grieķi berzēt pleciem un ostu superyachts Bobs uz augšu un uz leju, blakus tradicionālajiem koka zvejas laivām. Spetses Port ir laba prāmju saites uz Ermioni, Hydra, Piraeus, Poros un Porto Heli.