Ermioni Porto Heli Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    35 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Ermioni Porto Heli prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ermioni līdz Porto Heli. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ermioni Porto Heli maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ermioni līdz Porto Heli prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ermioni Porto Heli ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ermioni

Ermioni ir neliela ostas pilsēta Grieķijā uz Argolid pussalā. Ermioni ir populārs tūrisma kūrorts ar skaistām pludmalēm un tipiskiem ūdens pavadīšanas iespējas, tostarp niršanu un burāšanu. Ermioni ir laba prāmju saites uz Spetses, Hidra, Piraeus, Poros un Porto Heli.

Par Porto Heli

Porto Heli ir dzīva vasaras kūrortpilsēta atrodas līcī uz Argolic līcī, 6 km uz dienvidiem no Kranidi, uz kontinentālo Grieķiju. Skaistas smilšu pludmales piedāvā peldbaseinu, relaksāciju un ūdens sportssuch kā ūdens slēpošana, paraseilings, vindsērfings un niršana ar akvalangu. Ir slēptās līči un pludmales, kas sasniegti ar velosipēdu vai kajaku, dotted ap Argolis Penninsula.