Ermioni līdz Hydra Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 šķērsošana katru dienu
    20 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Ermioni uz Hydra prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ermioni līdz Hydra. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Ermioni lai Hydra maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ermioni līdz Hydra prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ermioni ar Hydra ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ermioni

Ermioni ir neliela ostas pilsēta Grieķijā uz Argolid pussalā. Ermioni ir populārs tūrisma kūrorts ar skaistām pludmalēm un tipiskiem ūdens pavadīšanas iespējas, tostarp niršanu un burāšanu. Ermioni ir laba prāmju saites uz Spetses, Hidra, Piraeus, Poros un Porto Heli.

Par Hidra

Hydra sala atrodas Egejas jūrā starp Saronika līci un Argolic līcī un ir atdalīta no Peloponēsas ar šauras sloksnes ūdens. Senos laikos sala bija pazīstama kā Hydrea, kas nozīmē "ūdens", grieķu, atsauce uz salām dabas atsperes. Galvenais pilsēta sauc "Hydra osta" ir pusmēness formas osta ar restorāniem, veikaliem, tirgiem un galerijām, kas rūpējas, lai tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem. Hydra ir laba prāmju saites uz Ermioni, Spetses, Piraeus, Poros un Porto Heli.