Eriskay Prāmju osta

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Eriskay ir vecs skandināvu uz Ērika Island , un atrodas uz dienvidiem no dienvidu Uist, savienota ar dambi tika atvērta 2001. prāmji no Eriskay buras uz Beru, par Isle of Barra kas atrodas tālāk uz dienvidiem in Hebrides. Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz un no Eriskay ar AFerry.

skatīt zemāk detalizētu Eriskay grafiku informāciju un labāko cenas mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Eriskay Prāmju osta
  • Eriskay Prāmju osta
  • Eriskay Prāmju osta

Eriskay ostu iekārtām

Ir uzgaidāmā telpa prāmju terminālī, kas var uzņemt 15 cilvēkus. Pieejamas tualetes telpas ir pieejamas arī. Tuvākās veikali ir Eriskay ciemā, kas atrodas tikai kilometra attālumā no ostas.


Nokļūšana Eriskay

Ar auto
Eriskay ir mazs un viegli vadāma, jūs varat sasniegt vienu galu salas uz otru tikai dažas minūtes. No lielāku sauszemes Dienvidu Uist, tad B888 ceļš ved uz Eriskay.

Ar autobusu
W17 autobusu pieturas pie prāmju termināla, ar autobusu pieturas augšpusē stāpeļa. Pakalpojumi ir rets tāpēc pārbaudes grafiku, pirms plānot savu maršrutu.


Pārvietošanās Eriskay

Pēc ierašanās Eriskay, jums būs iespēja redzēt, ka tas ir iespējams izīrēt automašīnu vai velosipēdu un taksometri, no kurām dažas sniegs jūs esat tūre salas.


par Eriskay

Eriskay ir apdullināšanu vieta. Catch to saulainā dienā ar lieliem debesis, zilo jūru un balto smilšu pludmales, un jūs atklāt to, ko vārds "idilliska" īsti nozīmē. Tas ir kaut kur jūs vēlaties atgriezties, un, lai gan tuvumā Barra nāk ļoti tuvu, Eriskay ir izcelt jebkura ekskursijā Western Isles.

Eriskay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Ferry Terminal, Eriskay, HS8 5JN, Scotland