Eriskay Barra Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Eriskay Barra prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Eriskay līdz Barra. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Eriskay uz Beru, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Eriskay Barra prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Eriskay uz Barra ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

About Eriskay

Eriskay ir apdullināšanu vieta. Catch to saulainā dienā ar lieliem debesis, zilo jūru un balto smilšu pludmales, un jūs atklāt to, ko vārds "idilliska" īsti nozīmē. Tas ir kaut kur jūs vēlaties atgriezties, un, lai gan tuvumā Barra nāk ļoti tuvu, Eriskay ir izcelt jebkura ekskursijā Western Isles.

Par Barra

Kad jūs ieradīsieties pie Kāslbeja Barra galvenā ostas pilsēta, jūs redzēsiet salu slavenākajiem orientieri, Kisimul pils. Pils tika uzbūvēta ar Macneil no Barra uz 15.gs. un paliek ģimenē jau šodien.

Barra pieder vairāki pasākumi vasaras mēnešos, ieskaitot Barra Live, kas salu mūzikas festivālā, jūlijā laikā.