Anglija Spānija Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Kāpēc ceļot ar prāmi uz Spāniju?

Lielākā priekšrocība ceļojumu uz Spāniju ar prāmi ir spēja veikt savu automašīnu, un arī veikt tik daudz bagāžu, kā jūs vēlaties ar jums. Tas ir ideāls risinājums, ja jums ir brīvdienu mājas Spānijā vai plānojat palikt ilgu laiku, un nevēlaties problēmu vai izdevumus par īrēto auto, kad jūs ieradīsieties.

Ja uzturas vairāk nekā nedēļu, rēķina iznomājot auto var būt augstākas nekā izmaksas par prāmi pirmajā vietā. Plus, jums ir papildu priekšrocība vadot transportlīdzekli, jums ir iepazinušies ar, kad jūs ieradīsieties.

Bilbao un Santander ir gan lielas pilsētas, un no šejienes ir lielas ceļu savienojumi ar pārējo Spānijas -. Tomēr šīs pilsētas ir vērts izpētīt savām tiesībām

Ņemot savu mīluli uz prāmja Spānijā

citas liela priekšrocība ar prāmi no Anglijas uz Spāniju ir viegli, ar kuru jūs varat veikt mājdzīvnieku. Un tas var būt arī ievērojami lētāka pārāk nevis lidošanai, un, protams, mazāk traumatiski savu labāko draugu, salīdzinot ar lidošanu, kā jūs varat apmeklēt viņu ceļojuma laikā.

Viens no vienkāršākajiem un ērtākajiem veidiem, kas ceļo ar mājdzīvnieku, tomēr ir rezervēt pet draudzīgu kabīne. Šīs mājiņas ir tikpat ērti kā parastos kabīnes, bet ir linoleja grīdas segums padarot to viegli noskaidrot par savu mājdzīvnieku - tikai gadījumā. Ja jūs vēlaties pet draudzīgu kabīne, tāpat grāmatu tā, kā jūs varētu darīt normālu kabīni, veicot rezervāciju.

Lai iegūtu vairāk informācijas par ceļojumā ar savu mājdzīvnieku, apmeklējiet:. Https://www.gov.uk/take-pet-abroad/overview

Borta jūsu Lielbritānijā uz Spāniju prāmi

UK Spānijai prāmju sniedz Brittany Ferries, kas ir labi zināms, lai sniegtu dažas no ērtākajiem pārejām. Prāmji, ko izmanto maršrutos uz Spāniju ir kruīza prāmjiem. Šie lielie kuģi ir stabili pat neapstrādātiem jūrās un piedāvā kruīza kuģi, piemēram, pieredzes, lai jūsu šķērsojot - tas nozīmē, ka jums nekad nebūs garlaicīgi, un tu ieradīsies Spānijā sajūta atviegloti. Tas ne vienmēr ir gadījumā, ja braucat uz Spāniju caur Franciju.

kuģi piedāvās gan pašapkalpošanās un a la carte restorāns, kā arī kafejnīca un bārs. Jo karstāks mēnešos daži kuģi sniegs arī peldbaseins. Ir arī bezmaksas WiFi uz laiku saviem ceļojumiem un daudzas krustojumu piedāvā arī dzīvās izklaides vakarā

Jūs atradīsiet dažādas kajītes, no kuriem izvēlēties pie dažādiem cenu punktus -. Ja jūs vēlaties, lai palutiniet sevi jūs varat vai, ja jūs domājat, ka jūs pavada lielāko daļu sava laika ārpus savas kajītes varat izvēlēties interjera salonā bez skatu. Jūs esat pārliecināts, lai iegūtu labu nakts atpūtu kāds jums izvēlēties.