Anglija Jersey Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Kāpēc apmeklēt Džērsija ar prāmi?

Džersijas sala ir labi vērts apmeklēt. Skaistas zelta pludmales, mazo skaisti ciematiņi un pastaigu takas ir daži no slavenākajiem objektiem. Un ceļojumā ar prāmi ir ideāls relaksējoša veids, kā apmeklēt sniedzot jums priekšrocība ir iespēja veikt savu automašīnu, lai izpētītu visu salu jūsu atpūtai.

Jersey ir lielākā no Normandijas salām, un tā piedāvā visvairāk objektiem. Tas ir vasarā visvairāk aizņemts, bet rudenī un pavasarī, ir arī labs laiks, lai apmeklētu, kur jūs varētu atrast mazāk pūļus un lētākas prāmju cenas.

Borta jūsu prāmja

Lielākā prāmji uz Angliju Džērsijas prāmju maršruti ir ātri prāmjiem. Šie kuģi, piemēram, Condor atbrīvošanas un Condor Rapide piedāvā ātru un stabilu braucienu, vienlaikus ievērojami samazinot ceļā pavadīto laiku, salīdzinot ar parasto prāmi. Uz gludas jūrās pieredze ir vairāk līdzinās ceļo ar vilcienu, nevis jūru

kuģa, jūs atradīsiet dažādas iespējas, tostarp kafejnīcā un veikalā -. Tomēr salīdzinājumā ar parasto prāmi šādas iekārtas mazāk. Neskatoties uz to, ērts sēdeklis plašās atpūtas gaisa kondicionieri nodrošinās, ka jūs ieradīsieties ērti un sajūta atviegloti gatava izpētīt Jersey.