Anglija Holland Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Kāpēc ceļojumu ar prāmi no Anglijas uz Holandi?

Lielākā priekšrocība dodas uz Angliju, lai Holandē ko ar prāmi ir spēja veikt savu automašīnu, un arī veikt tik daudz bagāžu, kā jūs vēlaties ar jums . Ir arī vairāki maršruti, no kuriem izvēlēties - vai jūs dzīvojat ziemeļiem vai dienvidiem Anglijas. Un, ja jūs dodas uz Holandi un Ziemeļeiropā, pieredze ir daudz relaksējoša, kas ceļo pa Franciju. Un, kad tu maksā cenā benzīna, kopējās izmaksas ar prāmi tiešo var būt lētāka.

Ņemot savu mīluli uz prāmi uz Holandi no AK

Otrs liels priekšrocība ar prāmi no Apvienotās Karalistes uz Holandē ir viegli, ar kuru jūs varat veikt mājdzīvnieku. Un tas var būt arī ievērojami lētāka pārāk nevis lidošanai, un, protams, mazāk traumatiski savu labāko draugu, salīdzinot ar lidošanu, kā jūs varat apmeklēt viņu ceļojuma laikā.

Viens no vienkāršākajiem un ērtākajiem veidiem, kas ceļo ar mājdzīvnieku, tomēr ir rezervēt pet draudzīgu kabīne. Šīs mājiņas ir tikpat ērti kā parastos kabīnes, bet ir linoleja grīdas segums padarot to viegli noskaidrot par savu mājdzīvnieku - tikai gadījumā. Ja jūs vēlaties pet draudzīgu kabīne, tāpat grāmatu tā, kā jūs varētu darīt normālu kabīni, veicot rezervāciju.

Lai iegūtu vairāk informācijas par ceļojumā ar savu mājdzīvnieku, apmeklējiet:. Https://www.gov.uk/take-pet-abroad/overview