UK uz Franciju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Kāpēc ceļojumu ar prāmi no Apvienotās Karalistes uz Franciju?

Lielākā priekšrocība dodas uz Angliju ar Franciju ar prāmi ir spēja veikt savu automašīnu, un arī veikt tik daudz bagāžu, kā jūs vēlaties ar tu. Ir arī vairāki maršruti, no kuriem izvēlēties, atkarībā no jūsu galamērķi

Izmaksas ir viegli salīdzināms ar lidošanu, bet jums ir arī iespēja iepazīt Franciju un pārējo Eiropu pie Jūsu atpūtai ar savu auto -. Bez rēķina un grūtības ar automašīnu noma.

ņemot savu mīluli uz prāmi uz Franciju no Apvienotās Karalistes

citas liela priekšrocība ar prāmi no Apvienotās Karalistes uz Franciju ir viegli, ar ko jūs varat veikt mājdzīvnieku. Un tas var būt arī ievērojami lētāka pārāk nevis lidošanai, un, protams, mazāk traumatiski savu labāko draugu. Atkarībā no maršruta un kuģu jūs bura, mājdzīvnieki vai nu palikt savā automašīnā vai arī mājdzīvnieku audzētavas.

Viens no vienkāršākajiem un ērtākajiem veidiem, kas ceļo ar savu mājdzīvnieku, tomēr ir rezervēt mājdzīvnieku draudzīgi kabīne. Šīs mājiņas ir tikpat ērti kā parastos kabīnes, bet ir linoleja grīdas segums padarot to viegli noskaidrot par savu mājdzīvnieku - tikai gadījumā. Ja jūs vēlaties pet draudzīgu kabīne, tāpat grāmatu tā, kā jūs varētu darīt normālu kabīni, veicot rezervāciju.

Lai iegūtu vairāk informācijas par ceļojumā ar savu mājdzīvnieku, apmeklējiet:. Https://www.gov.uk/take-pet-abroad/overview