Censties Lines Ferries

Endeavour Lines
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Endeavour Lines pašlaik nav pieejama pasūtīt caur AFerry, bet ir daudzi alternatīvi prāmji Grieķija un Kiklādu salas ka jūs varat pasūtīt ar AFerry.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ir VISMAZ 2 stundas pirms izbraukšanas visiem pasažieriem, izņemot grupas un pasažierus ar autofurgoniem/ dzīvojamajām piekabēm, kuriem reģistrācija ir VISMAZ 3 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Endeavour Lines Maršruti

   Borta cenšas Lines prāmjiem

   Censties Lines 'pašreizējais flote sastāv no trīs gaisa kondicionieri moderna, labi aprīkota prāmjiem, uz Erotokritos T , Elli T un Jonijas Queen .

   Endeavor Lines prāmju jūs atradīsiet ļoti plašu borta iekārtām. Jūs atradīsiet izvēli restorānos un bāros, plašas atpūtas zonās, televīzijā, kazino, veikali, un mūzikas un telefona iekārtu. Uz valdes dažiem kuģiem jūs atradīsiet arī gaismas izklaides šovi un pat peldbaseins atvērts vasaras mēnešos, lai palīdzētu jums tiešām sākt jums brīvdienas ar splash!


   Vai jūs izmantojat Endeavour Lines Brindisi Korfu prāmju maršrutu, Endeavor Lines Brindisi Igoumenitsa maršruts, tad Endeavor Lines Brindisi Patras prāmja vai jebkurš cits maršruts no Endeavor Lines, jums ir pienākums būt patīkama un relaksējoša braucienu. Rezervējiet Endeavour Līnijas prāmju ar AFerry.